Портфоліо проекту з фізики "Інерція навколо нас"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:37, 2 червня 2016, створена Obolonska.ganna (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Інерція навколо нас"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, математика, інформатика, історія.

Вік учнів, клас

12-13 років. 7 клас

Стислий опис проекту

В цьому проекті учні 7-их класів подорожують уроками історії, вивчають приклади ,де зустричається інерція у житті та в техниці. Учні виконують різноманітні завдання, проекти, розгадують кросворди, малюють, розгадують загадки.

План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні в парах розповідають один одному як розв,язувати задачі, це допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми. Такі розповіді розв’язання та обговорення після цього можуть також забезпечити інформацією про те, як учні розуміють основні поняття і елементи розв,язання та використовувати їх згодом для з’ясування та повторного пояснення складних для учнів понять. Форма оцінювання використовується для того, щоб учні могли самостійно створювати свої презентації і оцінити свої презентації до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу з рішенням задачі описує критерії для написання тієї ж задачі з різних точок зору, вона використовується під час написання своїх рішень задач учнями, а потім знову - для оцінювання кінцевого продукту-блогу. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна Форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх рішень. Учні використовують цю форму для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують Контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу вивчення теми щодо рішення задач надасть можливість визначити, чи розуміють учні основні елементи рішення задач. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними есе у їх журналах надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах про краще рішення задач з більш широкими поняттями.

таблиця ЗХД

Оцінювання бюлетеня

Оцінювання блогу

Оцінювання брошури

Контрольний список для оцінки веб сайтів

Оцінювання навичок спільної діяльності

Планування публікації

Контрольний список

Діяльність учнів та вчителя

Поставити учням Ключове запитання – «Чи насправді інерція зааважає нам у житті?». Почати обговорення із запитання учням, чи усі вони знайомі з простими та складними задачами? Більшість має її знати. Для тих, хто не знає, в наступній задачі , що виконується в парах, об’єднати їх з учнями, які знають. Попросить учнів об’єднатися у пари та розповісти рішення задачі один одному. Потім нехай пари об’єднаються у четвірки, щоб розповісти рішення іншій парі знову. Виявиться, що учні погоджуються з змістом у певних частинах, проте їх думки про деякі інші частини рішення задачі розходяться. Це прекрасна можливість поговорити про те, як виникають нові, правильні рішення.

Презентація авторське право

Тест авторське право

Блог рефлексія

Блог проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери