Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з математики для 3 класу "Математичними сторінками"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}})
 
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
 +
"Математичними сторінками"
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 +
 +
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
  
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
+
3 клас, 9-10 років
 +
 
 +
=Стислий опис проекту=
 +
 
 +
У проекті задіяні учні 3 класу. Робота над проектом здійснюється в рамках вивчення теми: «Дії з багатоцифровими числами ». На початку роботи вчитель знайомить учнів з презентацією про проект, знайомить з буклетом "Метод проектів"; учні заповнюють розділи Знаю-Хочу схеми «З-Х-Д». Протягом роботи над проектом учитель здійснює контроль за роботою учнів. Школярі працюють у 4 групах. Учні використовують пошукові системи мережі Інтернет, сайти для вивчення математики, додаткову літературу,  енциклопедії, математичні довідники. Після закінчення учні представляють презентацію.
 +
 
 +
=План вивчення теми=
 +
 
 +
=Оцінювання=
 +
 
 +
• На початку проекту (на першому тижні) заповнюються розділи Знаю-Хочу дізнатися схеми «З-Х-Д»
 +
• Впродовж роботи над проектом використовуються Контрольний список спільної роботи,  вчитель проводить самостійну роботу та математичний диктант на третьому уроці
 +
• Наприкінці роботи над проектом заповнюються розділи Дізнався схеми «З-Х-Д»,
 +
під час захисту проекту кожна група презентує свою презентацію, учні заповнюють таблицю ««Відгуку від однокласників».
 +
 
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя=
  
=План вивчення теми (вставити файл)=
+
На першому уроці вивчення теми учитель розказує матеріал теми « Додавання та віднімання багатоцифрових чисел», проект проходить на 8 уроках вивчення теми.
 +
На початку роботи над проектом учитель знайомить з презентацією, із завданнями проекту, за допомогою опитувальника визначає рівень знань з теми, знайомить з вимогам до отриманих знань, форми кінцевого результату. Учні ознайомившись із завданням проекту, самостійно обирають до якої групи вони будуть належати відповідно їх зацікавлень, вмінь, навичок, здібностей, навчальних потреб.
 +
Під час роботи над проектом учні 1 групи, використовуючи історичний матеріал, пошукові системи, сайти присвячені вивченню математики та історії математики, додаткову літературу, математичні довідники, знаходять відповіді на запитання:
 +
1. Які називаються числа при додаванні?
 +
2. Як називаються числа при відніманні?
 +
3. Що таке математика
 +
4. Кого ти знаєш з основоположників математики?
 +
Під час роботи над проектом учні 2 групи, використовуючи  підручник, пошукові системи, сайти присвячені вивченню математики, додаткову літературу, математичні довідники, знаходять для відповіді на запитання:
 +
1. Сформулюйте способи розв’язання прикладів на додавання та віднімання багатоцифрових чисел.
 +
Під час роботи над проектом учні 3 групи, використовуючи  підручник, пошукові системи, сайти присвячені вивченню математики, додаткову літературу, математичні довідники, знаходять  відповіді на запитання:
 +
1. Сформулюйте послідовність розв’язання прикладів на додавання трицифрових чисел.
 +
2. Практичне використання прикладів для розв’язання задач
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
Учні 4 групи, використовуючи підручник, пошукові системи, сайти, присвячені вивченню математики, додаткову літературу, математичні довідники,  розробляють кросворди за темою.
 +
Учні кожної групи роблять висновки і готують матеріал для презентацій, використовуючи рекомендації «Учнівська презентація ходу та результатів проекту»
 +
На другому уроці учитель при оцінюванні проводить самостійну роботу та математичний диктант з метою коригуючої роботи.
 +
Результатом проекту є вміння розв’язувати приклади на додавання та віднімання трицифрових чисел та презентації груп, які містять інформацію про отриманні знання.
  
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
+
[https://drive.google.com/file/d/0B7kzrnm8MSZfWjlYaEVaRzlxWkk/view?usp=sharing План проекту]
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 15:53, 3 жовтня 2017


Назва навчальної теми

"Математичними сторінками"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

3 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту

У проекті задіяні учні 3 класу. Робота над проектом здійснюється в рамках вивчення теми: «Дії з багатоцифровими числами ». На початку роботи вчитель знайомить учнів з презентацією про проект, знайомить з буклетом "Метод проектів"; учні заповнюють розділи Знаю-Хочу схеми «З-Х-Д». Протягом роботи над проектом учитель здійснює контроль за роботою учнів. Школярі працюють у 4 групах. Учні використовують пошукові системи мережі Інтернет, сайти для вивчення математики, додаткову літературу, енциклопедії, математичні довідники. Після закінчення учні представляють презентацію.

План вивчення теми

Оцінювання

• На початку проекту (на першому тижні) заповнюються розділи Знаю-Хочу дізнатися схеми «З-Х-Д» • Впродовж роботи над проектом використовуються Контрольний список спільної роботи, вчитель проводить самостійну роботу та математичний диктант на третьому уроці • Наприкінці роботи над проектом заповнюються розділи Дізнався схеми «З-Х-Д», під час захисту проекту кожна група презентує свою презентацію, учні заповнюють таблицю ««Відгуку від однокласників».


Діяльність учнів та вчителя

На першому уроці вивчення теми учитель розказує матеріал теми « Додавання та віднімання багатоцифрових чисел», проект проходить на 8 уроках вивчення теми. На початку роботи над проектом учитель знайомить з презентацією, із завданнями проекту, за допомогою опитувальника визначає рівень знань з теми, знайомить з вимогам до отриманих знань, форми кінцевого результату. Учні ознайомившись із завданням проекту, самостійно обирають до якої групи вони будуть належати відповідно їх зацікавлень, вмінь, навичок, здібностей, навчальних потреб. Під час роботи над проектом учні 1 групи, використовуючи історичний матеріал, пошукові системи, сайти присвячені вивченню математики та історії математики, додаткову літературу, математичні довідники, знаходять відповіді на запитання: 1. Які називаються числа при додаванні? 2. Як називаються числа при відніманні? 3. Що таке математика 4. Кого ти знаєш з основоположників математики? Під час роботи над проектом учні 2 групи, використовуючи підручник, пошукові системи, сайти присвячені вивченню математики, додаткову літературу, математичні довідники, знаходять для відповіді на запитання: 1. Сформулюйте способи розв’язання прикладів на додавання та віднімання багатоцифрових чисел. Під час роботи над проектом учні 3 групи, використовуючи підручник, пошукові системи, сайти присвячені вивченню математики, додаткову літературу, математичні довідники, знаходять відповіді на запитання: 1. Сформулюйте послідовність розв’язання прикладів на додавання трицифрових чисел. 2. Практичне використання прикладів для розв’язання задач

Учні 4 групи, використовуючи підручник, пошукові системи, сайти, присвячені вивченню математики, додаткову літературу, математичні довідники, розробляють кросворди за темою. Учні кожної групи роблять висновки і готують матеріал для презентацій, використовуючи рекомендації «Учнівська презентація ходу та результатів проекту» На другому уроці учитель при оцінюванні проводить самостійну роботу та математичний диктант з метою коригуючої роботи. Результатом проекту є вміння розв’язувати приклади на додавання та віднімання трицифрових чисел та презентації груп, які містять інформацію про отриманні знання.

План проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери