Відмінності між версіями «Портфоліо проекту вивчення теми "Дослідження та освоєння Африки "»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Сторінка очищена)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 +
 +
    1 Назва проекту
 +
    2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
 +
    3 Навчальні цілі
 +
    4 Вік учнів, клас
 +
        4.1 Стислий опис проекту
 +
        4.2 Повний План вивчення теми
 +
    5 Навчальні цілі
 +
    6 Опис оцінювання
 +
    7 Діяльність учнів та вчителя
 +
    8 Відомості про автора
 +
        8.1 Ім'я, прізвище
 +
        8.2 Фах, навчальний предмет
 +
        8.3 Навчальний заклад
 +
        8.4 Місто\село, район, область
 +
        8.5 Контактні дані
 +
    9 Відомості про тренінг
 +
        9.1 Дати проведення тренінгу
 +
        9.2 Місце проведення тренінгу
 +
        9.3 Тренери
 +
 +
[ред.] Назва проекту
 +
 +
"Зміст і будова ділових паперів, їх синтаксичні особливості"
 +
 +
[ред.] Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
 +
 +
Українська мова, література, сучасна українська ділова мова
 +
[ред.] Навчальні цілі
 +
 +
Вивчення цієї теми характеризує широке використання офіційно- ділової лексики, дотримання чіткого граматичного зв´язку між реченнями.
 +
[ред.] Вік учнів, клас
 +
 +
11 клас, 16- 17 років
 +
[ред.] Стислий опис проекту
 +
 +
Навчальний проект проводиться в 11 класі.Тема: Культура ділового мовлення. Основним видом діяльності учнів є: Дібрати матеріал, вивчити різні типи документів, їх призначення, створити буклети.
 +
[ред.] Повний План вивчення теми
 +
 +
Перший етап: учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, складають схему З-Х-Д, у ході мозкового штурму можуть складати асоціативний кущ з теми або схеми, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. Другий етап: групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. Третій етап: учасники проекту отримують групові завдання для проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікаціі. Перш ніж починати працювати за методом проектів вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання (буклет). Перед початком конкретного проекту вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання, учнів з цілями та завданнями проекту (буклет), отримує дозволи від батьків, ознайомлює учнів з офіційними документами на авторське право. Переглянути презентацію з посібника щодо об’єктів авторського права. Розглянути ситуації несанкціонованого використання матеріалів та наслідки. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами. У ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, спрямовує діяльність, створює шаблон з підказками для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту.
 +
[ред.] Навчальні цілі
 +
 +
Вивчення цієї теми характеризує широке використання офіційно- ділової лексики, дотримання чіткого граматичного зв´язку між реченнями.
 +
[ред.] Опис оцінювання
 +
 +
Оцінюючи роботу учнів слід чітко визначити мету та завдання , над якими вони працювали.серед методів оцінювання використано тестування, анкетування та опитування. Під час роботи над проектом , учні проводили різноманітні форми роботи, звітували свої досягнення. Закінчуючи роботу над проектом, були випущені буклети кожною групою та підготовлена відеопрезентація.Всі були оцінені, враховувався особистісно-орієнтовний підхід
 +
[ред.] Діяльність учнів та вчителя
 +
 +
На першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя, учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, складають схему З-Х-Д, у ході мозкового штурму можуть складати асоціативний кущ з теми або схеми, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. Завдання для роботи груп: 1. Офіційно-діловий .стиль-Синтаксичні особливості 2. Основне призначення ділового стилю. 3. Зміст і будова ділових паперів 2. Учасники проекту отримують групові завдання для третього етапу проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікаціі. Перш ніж починати працювати за методом проектів вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання (буклет). Перед початком конкретного проекту вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання, учнів з цілями та завданнями проекту (буклет), отримує дозволи від батьків, ознайомлює учнів з офіційними документами на авторське право. Переглянути презентацію з посібника щодо об’єктів авторського права. Розглянути ситуації несанкціонованого використання матеріалів та наслідки. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами.У ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, спрямовує діяльність, створює шаблон з підказками для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту.
 +
[ред.] Відомості про автора
 +
[ред.] Ім'я, прізвище
 +
 +
Наталія Григорівна Москаленко
 +
[ред.] Фах, навчальний предмет
 +
 +
Навчальний предмет- українська мова. Культура ділового мовлення. Офіційно-діловий стиль Ця тема стосується також української літератури та історії.
 +
[ред.] Навчальний заклад
 +
 +
Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Панаса Мирного
 +
[ред.] Місто\село, район, область
 +
 +
Миргород, Полтавська обл.
 +
[ред.] Контактні дані
 +
 +
e-mail: mngmnb@gmail.com
 +
[ред.] Відомості про тренінг
 +
 +
Тренінг відбувався щодня, виконувалися всі завдання, згідно проекту
 +
[ред.] Дати проведення тренінгу
 +
 +
17-22.09.2012
 +
[ред.] Місце проведення тренінгу
 +
 +
Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Панаса Мирного
 +
[ред.] Тренери
 +
 +
Іванко Сергій Валерійович

Версія за 22:51, 24 вересня 2012


   1 Назва проекту
   2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
   3 Навчальні цілі
   4 Вік учнів, клас
       4.1 Стислий опис проекту
       4.2 Повний План вивчення теми
   5 Навчальні цілі
   6 Опис оцінювання
   7 Діяльність учнів та вчителя
   8 Відомості про автора
       8.1 Ім'я, прізвище
       8.2 Фах, навчальний предмет
       8.3 Навчальний заклад
       8.4 Місто\село, район, область
       8.5 Контактні дані
   9 Відомості про тренінг
       9.1 Дати проведення тренінгу
       9.2 Місце проведення тренінгу
       9.3 Тренери

[ред.] Назва проекту

"Зміст і будова ділових паперів, їх синтаксичні особливості"

[ред.] Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова, література, сучасна українська ділова мова [ред.] Навчальні цілі

Вивчення цієї теми характеризує широке використання офіційно- ділової лексики, дотримання чіткого граматичного зв´язку між реченнями. [ред.] Вік учнів, клас

11 клас, 16- 17 років [ред.] Стислий опис проекту

Навчальний проект проводиться в 11 класі.Тема: Культура ділового мовлення. Основним видом діяльності учнів є: Дібрати матеріал, вивчити різні типи документів, їх призначення, створити буклети. [ред.] Повний План вивчення теми

Перший етап: учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, складають схему З-Х-Д, у ході мозкового штурму можуть складати асоціативний кущ з теми або схеми, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. Другий етап: групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. Третій етап: учасники проекту отримують групові завдання для проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікаціі. Перш ніж починати працювати за методом проектів вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання (буклет). Перед початком конкретного проекту вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання, учнів з цілями та завданнями проекту (буклет), отримує дозволи від батьків, ознайомлює учнів з офіційними документами на авторське право. Переглянути презентацію з посібника щодо об’єктів авторського права. Розглянути ситуації несанкціонованого використання матеріалів та наслідки. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами. У ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, спрямовує діяльність, створює шаблон з підказками для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту. [ред.] Навчальні цілі

Вивчення цієї теми характеризує широке використання офіційно- ділової лексики, дотримання чіткого граматичного зв´язку між реченнями. [ред.] Опис оцінювання

Оцінюючи роботу учнів слід чітко визначити мету та завдання , над якими вони працювали.серед методів оцінювання використано тестування, анкетування та опитування. Під час роботи над проектом , учні проводили різноманітні форми роботи, звітували свої досягнення. Закінчуючи роботу над проектом, були випущені буклети кожною групою та підготовлена відеопрезентація.Всі були оцінені, враховувався особистісно-орієнтовний підхід [ред.] Діяльність учнів та вчителя

На першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя, учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, складають схему З-Х-Д, у ході мозкового штурму можуть складати асоціативний кущ з теми або схеми, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал, проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. Завдання для роботи груп: 1. Офіційно-діловий .стиль-Синтаксичні особливості 2. Основне призначення ділового стилю. 3. Зміст і будова ділових паперів 2. Учасники проекту отримують групові завдання для третього етапу проекту, обмірковують їх, обирають відповідальних за написання кожної статті. Учні працюють у бібліотеках, використовують Інтернет, підбирають необхідний матеріал, узагальнюють його. Планують розміщення матеріалу на сторінці публікацій, підбирають ілюстрації, створюють учнівські публікаціі. Перш ніж починати працювати за методом проектів вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання (буклет). Перед початком конкретного проекту вчитель знайомить учнів з перевагами проектного методу навчання, учнів з цілями та завданнями проекту (буклет), отримує дозволи від батьків, ознайомлює учнів з офіційними документами на авторське право. Переглянути презентацію з посібника щодо об’єктів авторського права. Розглянути ситуації несанкціонованого використання матеріалів та наслідки. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами.У ході роботи вчитель використовує навички фасилітатора, спрямовує діяльність, створює шаблон з підказками для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту. [ред.] Відомості про автора [ред.] Ім'я, прізвище

Наталія Григорівна Москаленко [ред.] Фах, навчальний предмет

Навчальний предмет- українська мова. Культура ділового мовлення. Офіційно-діловий стиль Ця тема стосується також української літератури та історії. [ред.] Навчальний заклад

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Панаса Мирного [ред.] Місто\село, район, область

Миргород, Полтавська обл. [ред.] Контактні дані

e-mail: mngmnb@gmail.com [ред.] Відомості про тренінг

Тренінг відбувався щодня, виконувалися всі завдання, згідно проекту [ред.] Дати проведення тренінгу

17-22.09.2012 [ред.] Місце проведення тренінгу

Миргородська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Панаса Мирного [ред.] Тренери

Іванко Сергій Валерійович