Портфоліо проекту Причиської Н.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:20, 17 квітня 2013, створена Причиська Наталія Володимирівна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Проектування та виготовлення вишитого виробу»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Трудове навчання

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Хрестик без нулика – чарівні вишивки» призначений для вивчення теоретичного матеріалу варіативного модуля «Технологія української народної вишивки» з трудового навчання у 7 класі. Учні працюють над проектом на уроках трудового навчання вдома та під час виховних заходів. У проекті беруть участь дівчата 7 класу. Отримавши завдання, учні об’єднуються у відділи, відшукують інформацію в Інтернеті про особливості української національної вишивки, історію виникнення вишивки. Підбирають фотоматеріали, записують інтерв’ю з вишивальницею, аналізують отриману інформацію та роблять висновки. Створюють власні мультимедійну презентацію, публікацію та блог в Інтернеті, описуючи хід проекту, «родзинки» про вишивку та враження від оботи над проетом. Проект розраховано на 5 тижнів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проводиться в три етапи (вхідне , проміжне , підсумкове ). На початку роботи використовується вхідне тестування з метою виявлення рівня знань учнів з навчального предмету, перегляду презентації вчителя та її обговорення. Створення та ведення таблиці З-Х-Я-Д. Впродовж роботи над проектом виконується проміжне опитування учнів. На заключному етапі роботи проводиться демонстрація учнівських робіт із заповненням відповідних форм оцінювання та підсумкове опитування за окремими критеріями

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту учні ознайомлюються із вчительською презентацією, з якої вони дізнаються про сам проект, його етапи, цілі та завдання, проходять вхідне анкетування. Протягом проекту:учні об’єднуються у групи: історичний відділ,дизайнерський відділ, рекламний відділ;розподіляють обов’язки, складають план роботи, проводять опитування однокласників “Чи залишається вишивка актуальною сьогодні?”, аналізують його, будують діаграми в EXСEL, здійснюють пошук в Інтернеті та друкованих джерелах інформації з теми проекту і висвітлюють результати свого дослідження на блозі. Дизайнерський відділ:вивчають види оздоблень, добирають малюнки та ілюстрації, аналізують отриману інформацію, роблять висновки. Протягом виконання проекту вони ознайомляться з критеріями оцінювання презентації. Створюють мультимедійну презентацію “Вишивка як спосіб створення незвичайних речей” в програмі PowerPoint, яку демонструють перед класом. Оцінюють за критеріями створену [ http://pnatasha1411.blogspot.com/ учнівську презентацію.] Рекламний відділ: під час створення публікації «Світ рукоділля» учні складають план публікації, шукають інформацію в Інтернеті, підбирають малюнки, пишуть статтю «Вишивка в житті людини», виконують творчі завдання, спілкуються з однолітками та створюють публікацію, записують інтерв'ю з майстринею-вишивальницею Олесею Сахро. Учні презентують свою публікацію вчителю та однокласникам. Оцінюють за критеріями створену учнівську публікацію. Історичний відділ: при створенні блогу учні ознайомлюються з критеріями оцінювання блогу, обговорюють план дій, розробляють структуру блогу, підбирають матеріали актуальності щодо вишивки у сучасному світі людини, розробляють анкету і створюють блог на яких розміщують інформацію про вишивку. Оцінюють за критеріями створений блог .

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Причиська Наталія Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель, трудове навчання, технологія

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвіня школа І-ІІІ ступенів №68

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

0972676279

Відомості про тренінг

Інтел версія 10.

Дати проведення тренінгу

08.04.2013 -20.04.2013

Місце проведення тренінгу

КЗШ №68

Тренери

Медведєва Світлана Валеріївна