Відмінності між версіями «Портфоліо проекту Лізогуб О.С.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 18: Рядок 18:
 
Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють форми взамо-та самооцінки за окремо розробленими бланками
 
Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють форми взамо-та самооцінки за окремо розробленими бланками
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Вчитель інформує батьків про навчання за методом проектів за допомогою [http://lizogubintel10.blogspot.com/p/blog-page.html публікаці]ї. На початку вчитель проводить бесіду з учнями з використанням презентації . Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі картки оцінювання та таблиці З-Х-Д відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому етапі учні об’єднуються у 4 групи. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела достовірної інформації по темі дослідження і використати їх. Під час роботи над проектом вчитель демонструє презентацію вчителя завдань проекту, для залучення, допомоги і заохочення учнів для дослідження. Учні працюють у групах.
+
Вчитель інформує батьків про навчання за методом проектів за допомогою [http://lizogubintel10.blogspot.com/p/blog-page.html публікаці]ї. На початку вчитель проводить бесіду з учнями з використанням [http://lizogubintel10.blogspot.com/p/blog-page.html презентації] . Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі картки оцінювання та [https://drive.google.com/open?id=1lqcHVD1uIQW-a_46uxMfF79QVCdW8uZAQtFMiLiSgS8 таблиці З-Х-Д] відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому етапі учні об’єднуються у 4 групи. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела достовірної інформації по темі дослідження і використати їх. Під час роботи над проектом вчитель демонструє презентацію вчителя завдань проекту, для залучення, допомоги і заохочення учнів для дослідження. Учні працюють у групах.
 
ГРУПА  «ІСТОРИИ» дає відповідь на ПИТАННЯ: історія виникнення та використання циркуля та реалізує свою діяльність у вигляді  публікації.  
 
ГРУПА  «ІСТОРИИ» дає відповідь на ПИТАННЯ: історія виникнення та використання циркуля та реалізує свою діяльність у вигляді  публікації.  
 
ГРУПА “  СОЦІОЛОГІВ“ дає відповідь на ПИТАННЯ: як на практиці їх батьки можуть виконувати завдання на побудову?  та реалізує свою діяльність у вигляді  презентація.
 
ГРУПА “  СОЦІОЛОГІВ“ дає відповідь на ПИТАННЯ: як на практиці їх батьки можуть виконувати завдання на побудову?  та реалізує свою діяльність у вигляді  презентація.

Версія за 16:08, 17 лютого 2017


Назва навчальної теми

Ідеї «заржавілого» циркуля =Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети геометрія,інформатика, історія

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей учбовий проект використовується в 7 класі при закріпленні теми геометричні побудови. Учні розглядають за допомогою інтернет ресурсів практичне застосування геометричних побудов якщо замість звичайного циркуля використати зроблений підручним способом «циркуль постійного радіусу»

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання проводиться в 3 етапи ( вхідне, проміжне, підсумкове) На початку роботи над проектом проходимо вхідне тестування з метою заохочення учнів для роботи над проектом. Впродовж роботи над про ектом проводиться проміжне опитування. Наприкінці роботи над проектом учні заповнюють форми взамо-та самооцінки за окремо розробленими бланками

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Вчитель інформує батьків про навчання за методом проектів за допомогою публікації. На початку вчитель проводить бесіду з учнями з використанням презентації . Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі картки оцінювання та таблиці З-Х-Д відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування, знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. На цьому етапі учні об’єднуються у 4 групи. Перед кожною групою ставиться тематичне питання, яке пропонує вчитель. Учні продумують план проведення дослідження, вибирають дослідницькі методи, форми представлення результатів, знайомляться із критеріями оцінювання їх робіт. На цьому етапі перед початком дослідження, з учнями обговорюються запитання як знайти джерела достовірної інформації по темі дослідження і використати їх. Під час роботи над проектом вчитель демонструє презентацію вчителя завдань проекту, для залучення, допомоги і заохочення учнів для дослідження. Учні працюють у групах. ГРУПА «ІСТОРИИ» дає відповідь на ПИТАННЯ: історія виникнення та використання циркуля та реалізує свою діяльність у вигляді публікації. ГРУПА “ СОЦІОЛОГІВ“ дає відповідь на ПИТАННЯ: як на практиці їх батьки можуть виконувати завдання на побудову? та реалізує свою діяльність у вигляді презентація. ГРУПА «МАТЕМАТИКИ» дає відповідь на ПИТАННЯ: як проводити геометричні побудови за допомогою лінійки та циркуля ? та реалізує свою діяльність у вигляді блог. ГРУПА «ДОСЛІДНИКИ» дає відповідь на ПИТАННЯ: що собою представляють ідеї «заржавілого» циркуля та реалізує свою діяльність у вигляді практичної побудови та інструкції. Для пошуку необхідної інформації учні використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Знайшовши відповідну інформацію в Інтернеті діти записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел . Учні використовуватимуть Інтернет для ефективного спілкування в чаті, для пошуку необхідної інформацію для створення презентації чи публікації; участі в інтерактивних обговореннях, отримання вражень та відгуків інших людей щодо створеного ними продукту. Завершується робота над проектом демонстрацією результатів досліджень кожної з груп на загальношкільній конференції.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лізогуб Олена Степанівна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики

Навчальний заклад

Криворізька спеціалізована школаІ-ІІІ ступенів №70

Місто\село, район, область

Кривий Ріг

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери