Відмінності між версіями «Портфоліо проекту Емоційний вибух»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Тренери)
 
(не показано 8 проміжних версій цього учасника)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
На початку проекту учні ознайомлюються з публікацією, макетами про метод проектів переглядають учительську презентацію. Учні знайомляться з тематичним та ключовим питанням проекту, Обговорюють варіанти подальшої реалізації. В ході вступного заняття клас ділиться на три основні групи а саме дослідники, теоретики, практики. Для кращої диференціації вчитель розробляє опитувальник по темі. На основі опитування вчитель розподіляє групи учнів. Учні які більше мають знань у теорії музичного мистецтва йдуть у групу теоретиків. У ході проекту учні групи 1 група  «Дослідники»  шукатиме  інформацію, проводитиме опитування школярів різних вікових категорій що до впливу музики на стан здоров я під час хвороби. Матеріал подають у вигляді блогу. 2  «Теоретики» збиратиме інформацію у інтернет мережі та підручниках які жанри існують і засоби їх виразності у житті та побуті. Матеріал подають у вигляді презентації. 3 «Практики» проведуть музичне анкетування школярів та підрахують вплив химерної музики на певний відсоток слухачів. Для оцінювання навчальних потреб вчителем було створено таблиці ЗХД, організаційна діаграма. Вчитель ознайомлює учнів з поняттям авторське  право. Наприкінці поекту лідери груп проводять захист свого проекту, на цей захід запрошують батьків та вчителів. Вчитель у кінці проекту оцінює кожну групу дає настанови на майбутнє ,проводить опитування, узагальнення теми та оцінює учнів за формою оцінювання передбаченого за проектом. Робить висновки.
+
 
 +
На початку проекту учні ознайомлюються з публікацією, макетами про метод проектів переглядають [https://drive.google.com/open?id=0Bx8njGY9yb25NVh6cTJkQk9MODQ учительську презентацію]. Учні знайомляться з тематичним та ключовим питанням проекту, Обговорюють варіанти подальшої реалізації. В ході вступного заняття клас ділиться на три основні групи а саме дослідники, теоретики, практики. Для кращої диференціації вчитель розробляє [https://drive.google.com/open?id=0Bx8njGY9yb25VXpDNTNwM3Fhc2s опитувальник] по темі. На основі опитування вчитель розподіляє групи учнів. Учні які більше мають знань у теорії музичного мистецтва йдуть у групу теоретиків. У ході проекту учні групи 1 група  «Дослідники»  шукатиме  інформацію, проводитиме опитування школярів різних вікових категорій що до впливу музики на стан здоров я під час хвороби. Матеріал подають у вигляді блогу. 2  «Теоретики» збиратиме інформацію у інтернет мережі та підручниках які жанри існують і засоби їх виразності у житті та побуті. Матеріал подають у вигляді [https://drive.google.com/open?id=0Bx8njGY9yb25Z0hzWklURlVJeGs презентації]. 3 «Практики» проведуть музичне анкетування школярів та підрахують вплив химерної музики на певний відсоток слухачів. Для оцінювання навчальних потреб вчителем було створено [https://drive.google.com/open?id=0Bx8njGY9yb25R3RUazVBVmo5S3c таблиці ЗХД ], організаційна діаграма. Вчитель ознайомлює учнів з поняттям авторське  право. Наприкінці поекту лідери груп проводять захист свого проекту, на цей захід запрошують батьків та вчителів. Вчитель у кінці проекту оцінює кожну групу дає настанови на майбутнє ,проводить опитування, узагальнення теми та оцінює учнів за формою оцінювання передбаченого за проектом. Робить висновки.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
Рядок 30: Рядок 31:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Вчитель музичного мистецтва
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 +
КСШ №118
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Саксаганський р-н
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
Рядок 42: Рядок 45:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
17.10.2017-30.10.2017
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
КЗШ №68
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 
+
Крнієнко Евген Леонідович
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]

Поточна версія на 14:56, 24 жовтня 2017


Назва навчальної теми

Емоційний вибух

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Музичне мистецтво

Вік учнів, клас

6 клас 11-12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

● висловлює оцінні судження щодо музики різних жанрів; ● виявляє емоції, що викликають твори мистецтва, характеризує їхній вплив; ● усвідомлює загальнолюдські, естетичні та художні цінності у творах музичного мистецтва різних жанрів; ● усвідомлює необхідність збереження музичної культури людства

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для того щоб оцінити проект вчитель розбиває на группи. На прикінці проекту проводиться оцінювання. «Дослідники» проводять опитування школярів,« Теоретики» шукають інформацію в інтернет-ресурсі, «Практики»проводять музичне анкетування школярів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту учні ознайомлюються з публікацією, макетами про метод проектів переглядають учительську презентацію. Учні знайомляться з тематичним та ключовим питанням проекту, Обговорюють варіанти подальшої реалізації. В ході вступного заняття клас ділиться на три основні групи а саме дослідники, теоретики, практики. Для кращої диференціації вчитель розробляє опитувальник по темі. На основі опитування вчитель розподіляє групи учнів. Учні які більше мають знань у теорії музичного мистецтва йдуть у групу теоретиків. У ході проекту учні групи 1 група «Дослідники» шукатиме інформацію, проводитиме опитування школярів різних вікових категорій що до впливу музики на стан здоров я під час хвороби. Матеріал подають у вигляді блогу. 2 «Теоретики» збиратиме інформацію у інтернет мережі та підручниках які жанри існують і засоби їх виразності у житті та побуті. Матеріал подають у вигляді презентації. 3 «Практики» проведуть музичне анкетування школярів та підрахують вплив химерної музики на певний відсоток слухачів. Для оцінювання навчальних потреб вчителем було створено таблиці ЗХД , організаційна діаграма. Вчитель ознайомлює учнів з поняттям авторське право. Наприкінці поекту лідери груп проводять захист свого проекту, на цей захід запрошують батьків та вчителів. Вчитель у кінці проекту оцінює кожну групу дає настанови на майбутнє ,проводить опитування, узагальнення теми та оцінює учнів за формою оцінювання передбаченого за проектом. Робить висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Зайцева Ауріка Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель музичного мистецтва

Навчальний заклад

КСШ №118

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Саксаганський р-н

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.10.2017-30.10.2017

Місце проведення тренінгу

КЗШ №68

Тренери

Крнієнко Евген Леонідович