Відмінності між версіями «Портфоліо проекту " Витоки рок-н-ролу"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Назва навчальної теми)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
=Назва навчальної теми=
 +
 +
"Витоки ро-н-ролу"
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Версія за 20:24, 30 жовтня 2017


Назва навчальної теми

"Витоки ро-н-ролу"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Метою навчального проекту є впровадження у навчальний процес таких засобів активізації, як системи пізнавальних і творчих завдань, застосування різних прийомів співробітництва і навчального діалогу, групової та індивідуальної роботи, що сприяє зміцненню інтересів дітей. Також можливість сформувати і розвинути всю різноманітність інтелектуальної і творчої діяльності учнів і забезпечити перехід від репродуктивних, формально-логічних дій до творчих. Активізувати пізнавальну діяльність за допомогою інтерактивних технологій, творчих проблемних завдань, що забезпечують розвиток тих здібностей і якостей, які перебувають у стадії формування. Дослідження в рамках проекту допоможе розширити знання про різноманітні види формування логічної пам’яті завдяки інтерактивним технологіях. Під впливом пізнавального навчання робота навіть у слабких учнів відбуватиметься продуктивно. Пізнавальний інтерес за умов правильної організації педагогічної діяльності учнів та системності буде впливати на розвиток дитини. В ході проекту учні учні за­своюють рівні пізнання (знання, розуміння, застосування, оцінювання), у класах збільшується кількість учнів, які свідомо засвоюють навчальний матеріал. Учні займають активну позицію у засвоєнні знань, зростає їхній інтерес у сприйманні знань. Значно підвищується особистісна роль учителя - він є лідером, організатором. Але необхідно зазначити, що проектування і проведенням уроків за інтерактивними технологіями потребують, перш за все, компетентності в цих технологіях учителя, його вміння переглянути і перебудувати свою роботу з учнями.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання матиме три основні етапи: І – вхідне (визначення рівня зацікавленості учнів темою проекту: вхідна анкета, «асоціативний кущ», таблиця «ЗХЯД») ІІ – протягом проекту (створення ситуації успіху - фасилітація: бланк плану роботи над проектом, інструкції щодо створення учнівської презентації, анкетування щодо просування по проекту; спонукання до самовдосконалення: бланки само- та взаємооцінювання учнівської презентації та спільної роботи в парах та групі; відстеження засвоєння програмового матеріалу – дидактичні матеріали: інтерактивні вправи, порівняльні таблиці. ІІІ – наприкінці проекту (підсумкове оцінювання - таблиця «ЗХЯД», оцінювання учнівської презентації та спільної роботи в групі).

Лист про дозвіл

Лист про відкриття скриньки

форма батьківського дозволу

форма оцінювання презентації

інтерактивна вправа

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя: актуалізувати свої знання про метод проектів; створити план проекту, формування ключового, тематичних та змістовних питань, відповідно до теми проекту; розробка вхідної анкети про початковий стан знань учнів; підготовка вчительської презентації, дидактичних матеріалів до проекту та форм оцінювання, інших необхідних матеріалів; ознайомлення учнів з учительською презентацією та допомога учням об’єднатися в пари та групи. Допомога учням в створенні графіку роботи над проектом; проведення консультацій для учнів, спонукання їх до само- та взаємо-оцінювання, анкетування учнів, відповіді на запитання учнів та їх батьків у блозі; підготовка учнівських груп до презентації; забезпечення проведення презентації, висловлювання подяки усім, хто допомагав роботі учнів над проектом; проведення рефлексії з учнями після проекту, планування теми наступного проекту. Діяльність учнів: отримують буклет, відповідають на запитання анкети; ознайомлюються з презентацією, обирають лідера, складають графік роботи в проекті та розподіл ролей; шукають інформацію, узагальнюють її, підсумовують результати досліджень, роблять висновки, виконують роботу у вигляді презентації; дискусійно, в парах та групі вирішують проблемні питання; створюють пам’ятки для учнів та батьків; вчаться презентувати свою роботу та презентують її перед однокласниками; презентують свою роботу перед батьками та вчителями; підводять підсумки своєї роботи у проекті та планують наступний проект.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери