Портфоліо проекту "Срібне століття російської поезії"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 04:24, 30 березня 2015, створена Петренюк Ганна Петрівна (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Срібне століття російської поезії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Література(інтегрований курс), світова художня культура, інформатика

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з літератури для учнів 11 класу з теми «Серебряный век русской поэзии». В ході роботи над проектом учні проведуть дослідження поезії «Серебряного века», вивчать основні напрямки і поезії, їх особливості, навчаться аналізувати та порівнювати різні напрями в поезії, з’ясують причину виникнення течії «модернізму» в літературі та як зміни в суспільстві відображаються в поезії. Учні з’ясують, чому деякі поетичні рядки залишаються безсмертними і чи актуальними вони є в сучасному суспільстві. Ця робота дозволяє не тільки познайомити учнів з видатними людьми літератури на рубежі століть, але і показати їх місце в історико літературному процесі.У зв'язку з тим що в сучасній літературі з'являються нові і повертаються забуті імена, з'явилася можливість познайомитися з поетами «срібного століття Учасники проекту будуть працювати в групах, тому зможуть удосконалити свої навички командної роботи . Можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту : - учасники творчих груп; - консультанти з опрацьованих питань. Продукти діяльності учнів в проекті: - газета; - урок-презентація робіт.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для визначення навчальних потреб учнів на початку проекту проводиться опитування, діти заповнюють таблицю

ЗХД, переглядають презентацію вчителя  та обговорюють її.Для цього будуть використані наступні інструменти: опитувальник, таблиця «ЗХД», презентація основних запитань.

Впродовж роботи над проектом проводяться консультації, самостійна робота з формами оцінювання(само- та взаємооцінювання). Інструменти для оцінювання на даному етапі: форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки, журнали спостережень учнів.

Наприкінці роботи над проектом проводяться захисти проектів у вигляді презентації, інструментом для цього виду роботи є форма оцінювання презентації, форма оцінювання публікації. З метою рефлексії результатів навчання використовуються таблиці «ЗХД».


Тест по литературе ««Серебряный век» русской поэзии»

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом ми знайомимо учнів та батьків з перевагами методу проектів за допомогою буклету стор1назва посилання стор 2


Спочатку діти переглядають учительську презентацію, знайомляться з основними питаннями проекту та завданнями.

Для визначення навчальних потреб учнів проводиться опитування та робота з таблицями «ЗХД» [1]

Впродовж роботи над проектом проводяться консультації та самостійна робота з формами оцінювання (само- та взаємооцінювання).

Наприкінці роботи над проектом учні беруть участь у демонстрації (захисті проекту) у вигляді презентації.Оцінювання презентацій здійснюється за допомогою форми оцінювання презентації [2]. З метою визначення результатів роботи над проектом проводиться опитування та робота з таблицями «ЗХД».

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олійникова Тетяна

Фах, навчальний предмет

Російська мова та література

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Центрально-Міський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16.03.2015-28.03.2015

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Тренери

Петренюк Ганна Петрівна