Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Охорона природи рідного краю"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Дати проведення тренінгу)
(Місце проведення тренінгу)
Рядок 74: Рядок 74:
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
  
 +
КЗО "СЗШ № 94" ДМР
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==

Версія за 09:44, 25 травня 2016


Назва навчальної теми

Охорона природи рідного краю

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, моя щаслива планета

Вік учнів, клас

4 клас, 10 років

Стислий опис проекту

Що таке природа? Яке значення води, повітря, рослинного світу в житті людини?

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи над проектом учителеві необхідно з'ясувати, наскільки учні добре розуміють важливість пропонованої теми. Для цього потрібно на початковому етапі провести опитування з теми, «Мозковий штурм» основного питання виявить не тільки рівень знань учнів по даній темі, їх ступінь зацікавленості, але й визначить мети й завдання дослідження. У ході роботи над проектом передбачається використання різних методів оцінювання рівня знань учнів (оціночні таблиці, обговорення в групі, письмові звіти). Наприкінці роботи над проектом результатами досліджень стануть презентації, буклет та блог, а також сам захист проекту.

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту вчитель знайомить з темою, метою, актуальністю. Намічає план роботи над проектом. Визначає сформовані знання і навички, які будуть необхідні для роботи над проектом. Знайомить з презентацією проекту та розглядає з учнями питання, вирішення яких допоможе в роботі учнів. Вчитель пояснює як саме вони будуть працювати над проектом. Ставить перед ними Ключові, Тематичні та Змістовні запитання. Націлює на шляхи збору інформації. З’ясовуються та аналізуються можливі шляхи вирішення проблеми.

Основний етап роботи над проектом.

Розподіл учнів на групи:

 Гідрологи.

 Флористи.

 Мистецтвознавці.

 Журналісти.

 Фотокореспонденти.

Вчитель демонструє презентацію із захисту авторських прав. Обговорюється дана проблема. Учні проводять опитування свого ставлення до цього Закону та проблем порушення авторських прав. Оцінюють достовірність обраних ними веб-ресурсів за допомогою форм оцінювання. Переглядають чи дотримуються закони про дотримання авторських прав в даних ресурсах. Вчитель знайомить дітей із правилами роботи в Інтернеті. Показує як вести читацький щоденник (Блог). Обговорює з учнями питання про те, що блог надає можливість документування їх читання, запису своїх думок та творчих наробок, відповідей на важливі запитання, котрі їх бентежать.

Учні досліджують матеріали в Інтернеті; добирають матеріали; проводять соціологічне опитування учнів школи; аналізують результати опитування; вчаться робити і створюють презентацію, використовуючи програму Microsoft PowerPoint; створюють публікацію у вигляді інформаційного бюлетеня за допомогою програми Publisher; вчаться та створюють блог, на якому розміщують інформацію про свій проект.

Наприкінці роботи учні презентують та захищають свій проект, роблять само-оцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Алексєєва Тетяна Вікторівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

16 травня - 28 травня 2016 року

Місце проведення тренінгу

КЗО "СЗШ № 94" ДМР

Тренери