Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Африка цікава і недоступна"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Контактні дані)
 
Рядок 51: Рядок 51:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
lemehaolga@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Поточна версія на 22:36, 14 листопада 2012


Назва проекту

Африка цікава і незнайома

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія,екологія.

Навчальні цілі

Робота в проекті допомагає учням: розвивати комунікативні навички, навички співробітництва для роботи в малих групах, вдосконалювати навички аналізувати та синтезувати отриману інформацію. Учні повинні навчитись використовувати засоби інформаційно-комунікаційних технологій для обміну інформацією, спілкування; планувати, організовувати індивідуальну і колективну діяльність в інформаційному середовищі; створювати інформаційні об’єкти, фіксувати, записувати, спостерігати за ними і вимірювати їх, зокрема, в рамках реалізації індивідуальних і колективних проектів; висувати і перевіряти нескладні гіпотези навчально-пізнавального характеру; безпечно користуватися мережею Інтернет.

Вік учнів, клас

13 років

Стислий опис проекту

Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель пропонує учням ЗХД та обговорення основних питань теми при перегляді вступної презентації учителя, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами здійснюють самооцінку свого просування у навчанні. Під час роботи ● Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі опитування, для визначення обізнаності учнів з питань проекту та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. В ході проекту ● проводиться опитування, робота з контрольними списками та захист створеної презентації (оцінювання презентації проводиться за відповідною формою оцінювання).

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

план впровадження теми

Опис оцінювання

На початку навчального проекту ● Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель пропонує учням ЗХД, "Асоціативний кущ" та обговорення основних питань теми при перегляді вступної презентації учителя, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами здійснюють самооцінку свого просування у навчанні. Під час роботи ● Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі опитування, для визначення обізнаності учнів з питань проекту та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. В ході проекту ● проводиться опитування, робота з контрольними списками та захист створеної презентації (оцінювання презентації проводиться за відповідною формою оцінювання).

Діяльність учнів та вчителя

Перед проведенням проекту вчитель проводить спілкування з учнями ,бере дозволи у батьків на публікацію робіт учнів в мережі Інтернет. Учитель створює вступну презентацію та інформаційний буклет (сторінка 1, сторінка 2) для залучення учнів до участі в проекті. Учні об’єднуються в три групи. Поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Група 1. Збирає інформацію з друкованих та інтернет-джерел про стихійні явища Африки. Як результат роботи створює презентацію. Група 2. Користуючись теле- і радіопередачами, додатковою географічною і екологічною літературою, інтернет-джерелами збирає інформацію про екологічні проблеми материка і створює слайд-фільм. Група 3. Збирає інформацію про природні заповідні території материка і виготовляє фотоальбом (учитель демонструє презентацію, щодо виконання даного виду роботи).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Лемеха

Фах, навчальний предмет

вчитель географії

Навчальний заклад

Червоноградська загальноосвіня школа І-ІІІ ст. №9

Місто\село, район, область

м. Червоноград, Львівська обл.

Контактні дані

lemehaolga@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

жовтень-листопад 2012р.

Місце проведення тренінгу

ЧНВК №10

Тренери

Теслюк Н.Ю.