Відмінності між версіями «Портфоліо на тему:"Вибір професії"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(План вивчення теми (вставити файл))
 
Рядок 15: Рядок 15:
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive план вивчення теми]
 
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive план вивчення теми]
 +
<br>
 
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive план впровадження проекту]
 
[https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive план впровадження проекту]
  

Поточна версія на 12:16, 12 квітня 2013


Назва навчальної теми

Вибір професії

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет – англійська мова, допоміжні предмети –психологія,мова і література

Вік учнів, клас

15-16 років 9 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект стосується теми «Професія» з англійської мови.Назва проекту «Вибір професії». Проект розрахований на учнів 9 класу, віком 15-16 років.Метою проекту є формування в учнів прагнення до самостійної пізнавальної діяльності,розвиток вміння вирішувати проблеми,граматно працювати з інформацією,виявлення власних здібностей до професій,ознайомлення з недоліками те перевагами кожного типу професій,самостійність в прийнятті рішеня, створення презентацій,плакату щодо виконання роботи. Проект передбачає метод опитування, роботу в групах, дослідження ключових питань. Учні можуть провести анкетування або опитування людей різного віку, щоб з’ясувати актуальність теми. Результатом їх роботи буде створення власного блогу.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми
план впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом ми робимо вхідне тестування за інтернет-опитувальником для з’ясування рівня знань по темі проекту,працюємо з таблицями «ЗХД» та Т-схемами, де учні оцінюють власні знання з предмету дослідження; Ознайомлення з дослідницькими роботами, виконаними раніше, та їх оцінкою (якщо такі роботи розміщені на інтернет-блогах) з подальшим їх обговоренням у міні-групах. Впродовж роботи над проектом:Вчитель проводить консультації та проміжне оцінювання попередніх результатів;Учні по мірі проходження основних етапів проектної роботи заповнюють контрольний список прогресу роботи (електронна таблиця, Google-документ);Учні систематично проводять самооцінку своєї роботи, користуючись відповідними формами для оцінювання. Наприкінці роботи над проектом:Учні проходять підсумковий тест-контроль за завданнями вчителя для перевірки набутих знань. В процесі роботи з таблицями «ЗХД» відбувається самооцінка учнями власних набутих знань та вмінь.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Ще до початку вивчення теми, за декілька уроків, вчитель ознайомлює учнів з новим для них методом навчання - методом проектів, завдяки своїй презентації він демонструє переваги навчання за допомогою цього способу. Тому учні вже можуть бути морально готові до нового методу навчання.Перед початком роботи над презентацією (проектом) вчитель роздає форму оцінювання та отримує дозволи від батьків 1, 2, 3). Впродовж роботи над проектом необхідно провести консультації (онлайн-консультації), оцінювання самостійних робіт. Оцінювання знань та вмінь відбувається за допомогою спостереження за роботою учнів, форм оцінювання роботи в групі, самооцінки буклету та презентації , а також створених ними кінцевих продуктів (презентацій, публiкацiй, веб-сайтів). Для того, щоб висвітлити проблеми, які цікавлять дітей за вивченою темою, вони можуть поділитися на групи та обрати назву своє теми. Для своєї роботи учні зможуть використати інформацію в інтернеті та визначити актуальність теми, та продемонструвати певні малюнки,які вони знайдуть в інтернеті. Учні отримують адреси інтернет-ресурсу, де розміщені всі документи необхідні для роботи над проектом (щоб продовжити ознайомлення та роботу з ними в позаурочний час), а також бланки Дозволу батьків на публікацію учнями своїх робіт в мережі Інтернет (які вони приносять заповненими на наступний урок). Щоб дізнатися потреби та зацікавленість учнів в обраних ними темами, доцільним буде провести вхідне опитування та використати таблицю "ЗХД". Вчитель може контролювати роботу учнів за допомогою використання блогу, чату або онлайн-режиму та у разі необхідності допомогти, може наштовхнути їх на певні думки та вказати шляхи доцільнішого опрацювання матеріалу. Наприкінці роботи діти представлять свої роботи аудиторії, обраних ними шляхом (блогом).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Каманюк Яна Олесандрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови, англійська мова

Навчальний заклад

Макіївський ліцей № 1 з ЗШ 61

Місто\село, район, область

м.Макіївка, Центрально-Міський район, Донецька обл..

Контактні дані

yanakamanyuk2013@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 4.04. по 10.04 2013

Місце проведення тренінгу

Макіївський ліцей № 1 з ЗШ 61

Тренери

Саєнко В.А.