Відмінності між версіями «Портфоліо з теми «Don't worry be happy!»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Учні з самого початку роботи над проектами заповнюють таблицю З_Х_Я_Д [https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive], для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Кожен учень виконує тестові завдання за допомогою форми. Спостереження за роботою учнів та заповнення вчителем Щоденника спостережень дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні використовують Форми оцінювання з балами для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання оцінки з боку їх однокласників. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію з тієї ж Форми оцінювання з балами і учнівських тестів та висновків до завдань.
+
Учні з самого початку роботи над проектами заповнюють таблицю З_Х_Я_Д [https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive], для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Кожен учень виконує тестові завдання за допомогою форми [https://drive.google.com/?tab=mo&authuser=0#my-drive]. Спостереження за роботою учнів та заповнення вчителем Щоденника спостережень дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні використовують Форми оцінювання з балами для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання оцінки з боку їх однокласників. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію з тієї ж Форми оцінювання з балами і учнівських тестів та висновків до завдань.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 12:15, 31 січня 2014


Назва навчальної теми

Don't worry be happy!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова (англійська) Інформатика

Вік учнів, клас

14 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Don’t worry, be happy» з англійської мови призначений для зацікавлення учнів у вивчення теми «Здоров’я людини». Учні проводять опитування і визначають основні причини стресу та шляхи його профілактики. Учні переглядають веб-ресурси з цієї тематики та шукають самостійно подібні. Вони оцінюють і систематизують отримані дані.

План вивчення теми (вставити файл)

[1] План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учні з самого початку роботи над проектами заповнюють таблицю З_Х_Я_Д [2], для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Кожен учень виконує тестові завдання за допомогою форми [3]. Спостереження за роботою учнів та заповнення вчителем Щоденника спостережень дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Учні використовують Форми оцінювання з балами для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання оцінки з боку їх однокласників. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію з тієї ж Форми оцінювання з балами і учнівських тестів та висновків до завдань.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери