Відмінності між версіями «Портфоліо заступника директора з виховної роботи з теми "Обдаровані учні 10 класів"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 15: Рядок 15:
 
відслідкувати доцільність і ефективність впровадження програми  
 
відслідкувати доцільність і ефективність впровадження програми  
 
«Я - особистість» в навчально-виховний процес.
 
«Я - особистість» в навчально-виховний процес.
          Завдання:
+
                                                                                                                                                    Завдання:
 
1. Опрацювати технологію розвиваючого навчання  на погляд учителя.
 
1. Опрацювати технологію розвиваючого навчання  на погляд учителя.
 
2. Відшукати оптимальні умови розвитку особистості учня.
 
2. Відшукати оптимальні умови розвитку особистості учня.

Версія за 21:21, 24 квітня 2013


Назва навчальної теми

Я-особистість

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

виховна робота в школі

Вік учнів, клас

15-16 років 11-А клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мета: створити оптимальні умови для розвитку особистості учня, відслідкувати доцільність і ефективність впровадження програми «Я - особистість» в навчально-виховний процес.

                                                                                                                                                    Завдання:

1. Опрацювати технологію розвиваючого навчання на погляд учителя. 2. Відшукати оптимальні умови розвитку особистості учня. 3. Змоделювати гіпотетичну модель розвитку особистості учня. 4. Створити творчо-ініціативні групи вчителів, які б супроводжували навчально-виховну роботу в школі з розвитку особистості на всіх її етапах. 5. Скласти заходи з розвитку особистості учня. 6. Організувати діяльність педагогів на діагностичній основі, психологізацію педагогічного процесу, диференціацію та індивідуалізацію навчання і виховання, розвиваюче-творчий характер, атмосферу співробітництва та психологічного комфорту, моніторинг навчально-виховного процесу, підвищення уваги до потреб та запитів учнів. 7. Відстежити результати діагностики учнів у порівнянні з «Я - реальне» та «Я - ідеальне». 8. Виявити лідерів в учнівських колективах. 9. Організувати виховний простір через діяльність шкільних органів учнівського самоврядування в учнівських колективах з напрямків патріотичного, правового, екологічного, туристичного, трудового виховання та профорієнтації учнів, здорового способу життя; 10. Оновити відносини між суб’єктами навчально-виховного процесу. 11. Впровадити технологію розвиваючого навчання та колективні творчі справи. 12. Удосконалити взаємовідносини «учень – учитель - батьки». 13. Створити атмосферу підтримки для педагогів, учнів, батьків. 14. Відслідкувати динаміку розвитку учнів у порівнянні з результатами попередніх діагностичних досліджень, зіставити ці показники, спланувати корекцію розвитку особистості. 15. Спрогнозувати шляхи усунення недоліків в роботі з розвитку особистості учня. 16. Визначити ефективність та доцільність впровадження програми «Я - особистість». 17. Створити модель (цільовий проект) розвитку особистості. 18. Розробити методичні рекомендації з розвитку особистості учня.

Реалізація програми буде сприяти підвищенню якості навчання учнів, розвитку їх особистості і суб’єктності, розширенню можливостей розвитку індивідуальних здібностей, покращить умови соціальної адаптації та взаємовідносини з учнями, батьками, вчителями. В результаті впровадження програми в учнів досягається наступне: - відбувається формування основних моральних якостей (громадська позиція, інтелектуальний потенціал, здібності до творчої діяльності, комунікативні можливості, потреба у саморозвитку і самовдосконаленні), підвищується рівень вихованості; - підвищується мотивація до навчання і ступінь навченості; - збільшується рівень колективостворення; - виробляється стиль співробітництва; - підвищується соціометричний статус особистості (почуття власної гідності, рівень самооцінки); - підвищується рівень фізичного та психічного здоров’я. - формується здатність проектувати свій подальший професійний розвиток.Програма розрахована на 1 рік.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Система оцінювання, яку я використовую для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення є визначальними для навчання та оцінювання. Тривалість вивчення теми адекватна кількості годин в програмі і узгоджена зі стандартами. Відведено достатньо часу для того, щоб адекватно навчати кожній частині теми з навчальної програми, і жодному з стандартів не приділено перебільшеної уваги. Методи оцінювання, інструменти для оцінювання будуть включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у зошиті, списки запитань для самоконтролю, тести. Ще буду оцінювати такі учнівські роботи: презентації, виступи учнів. Оцінювання учнів здійснюється,як вчителем так і самими учнями (взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем), як протягом уроку, так і в кінці виконаної роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

1. Робота учнів за інтересами та здібностями у: • гуртках; • факультативах; • спортивній секції. 2. Самореалізація учнів у роботі проекту «Я – творча особистість»: В результаті роботи створення учнівського портфоліо "Я-особистість"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

І.Д.Ждан

Фах, навчальний предмет

виховна робота

Навчальний заклад

КЗ"СЗШ№8"

Місто\село, район, область

м.Орджонікідзе Дніпропетровської області

Контактні дані

0978159803

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.04-30.04

Місце проведення тренінгу

КЗ"СЗШ№8"

Тренери

Г.А.Годована