Відмінності між версіями «Портфоліо для учнів 7 класу з історії за темою Гордість і слава моєї Держави...»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва навчальної теми)
(Назва навчальної теми)
 
Рядок 4: Рядок 4:
 
Гордість і слава моєї Держави…
 
Гордість і слава моєї Держави…
  
[[Файл:kraynuk11.jpg|200px|thumb|left|]][[Файл:kraynuk22.jpg|200px|thumb|left|]]
+
[[Файл:kraynuk11.jpg|300px|thumb|left|]][[Файл:kraynuk22.jpg|300px|thumb|left|]]
  
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=

Поточна версія на 11:14, 26 червня 2013


Назва навчальної теми

Гордість і слава моєї Держави…

Kraynuk11.jpg
Kraynuk22.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, українська література і інформатика

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей навчальний проект виконують учні 7 класу при вивченні теми»Київська Русь в 10-на поч.. 11ст» Учні вивчають історичні умови, що склалися в Київській Русі. Вивчають життя та творчість Володимира Великого та Ярослава Мудрого. В кінці вивчення теми учні приходять до висновку про історичне значення діяльності київських князів,історичне значення введення християнства на Русі його роль в житті сучасної України..

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми


План впровадження теми.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

План оцінювання: 1. До початку проекту оцінити готовність учнів до проектної діяльності, визначити їх інтереси й уподобання. 2. Упродовж проекту регулярно оцінювати діяльність учнів і оперативно корегувати її (оцінювання вчителем, самооцінювання, взаємооцінювання). 3. Оцінювання готових проектів згідно з критеріями. .

Таблиця ЗХД.

Діаграма для визначення навчальних потреб учня.

Форма оцінювання презентацій

Тести по темі.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

ЗА ТИЖДЕНЬ ДО ПОЧАТКУ ПРОЕКТУ: учитель розповідає учням та батькам про метод проектів, показує публікацію (брошуру) й заохочує до роботи, пояснює специфіку проектної роботи й формує в учнів навички об’єктивного самооцінювання, колективної роботи (групова робота на уроках). 1 Тиждень Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з Ключовим запитанням: Гордість і слава моєї Держави…? Учні самостійно готують свій варіант відповіді, а потім обговорюють свої відповіді. Далі учні розглядають наступне питання Зовнішня та внутрішня політика Володимира Великого. Учні вивчатимуть це питання упродовж своєї роботи над темою і розроблятимуть самостійні проекти на доказ чи спростування своїх гіпотез. Починається робота з демонстрації презентації проекту. Далі обговорюються ідеї учнів, які вони пропонують. Можливі теми для обговорення можуть включати: Які дії князя Володимира привели до зламу самостійності місцевої племінної верхівки? Чому ,на вашу думку,князь Володимир зробив державною релігією саме православне християнство? Чому Ярослава Мудрого називали «тестем Європи»? Учні повинні ознайомитись з формами оцінювання. Проводиться обговорення формам оцінювання. Учні використовують їх для відстеження прогресу своєї діяльності протягом всієї роботи. 2 Тиждень Учні обговорюють Тематичні запитання: Володимир Великий, Християнство. Київська Русь за часів Ярослава Мудрого «Руська правда» Відповіді на запитання учні записують на аркушах паперу. Далі вони створюють мультимедійну презентацію про своє дослідження; 3 Тиждень Учні проводять дослідження, користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх тем. Учні критично оцінюють ресурси Інтернету, обираючи для використання у своїх дослідженнях ті, які є достовірними і яким можна довіряти, вони оцінюють веб-сайти за формами оцінювання Інтернет-джерел. консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснюю, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення. 4 Тиждень Організувати демонстрацію проекту. Завершіити вивчення теми обговоренням відповідей на Ключове запитання: Гордість і слава моєї Держави….Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання.

Презентація ідей проекту.

Презентація учня.

Презентація вчителя.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Крайнюк Лідія Федорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії, історія

Навчальний заклад

Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Смт Черкаське Новомосковський район Дніпропетровська область

Контактні дані

krailf2013 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

02.09 .2013-17.09.2013

Місце проведення тренінгу

Черкаська ЗОШ І-ііі стю

Тренери

Ткачук Олена Костянтинівна