Відмінності між версіями «Портфоліо для учнів 7 класу з української мови за темою:"Яка вона - гераклова сила дієслова?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
''Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми для того, щоб з’ясувати розуміння учнями основних запитань. На початку роботи слід  провести діагностику навчальних потреб учнів, перевірити рівень фактичних знань з теми, презентувати учням власну презентацію з обраної теми, ознайомити учнів із таблицями ЗХД. При цьому я буду використовувати такий інструментарій – таблиці ЗХД, застосую асоціативний кущ, опитувальник, письмові вправа, контрольний зріз.
 +
      Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про самостійні та службові частини мови та, зокрема про дієслово як частину мови здійснюється при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Участь в обговореннях дозволяє оцінити розуміння учнів і при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів.  Робота в групах дає можливість оцінити наскільки кожен із учнів максимально зробив вклад в роботу групи та наскільки це може бути цінним. Під час створення презентації, учні впродовж вивчення теми, мають використовувати Форму оцінювання мультимедійної презентації, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.''
 +
 +
 
[https://docs.google.com/file/d/0B31OUpKOSjkXek1WVUUxX1lRU1E/edit?usp=sharing Таблиця ЗХД]
 
[https://docs.google.com/file/d/0B31OUpKOSjkXek1WVUUxX1lRU1E/edit?usp=sharing Таблиця ЗХД]
  

Версія за 13:24, 17 червня 2013


Назва навчальної теми

Яка вона - гераклова сила дієслова?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

7 клас. Тема: Дієслово. Кожен день ми спілкуємося з людьми навколо нас: у школі, вдома, на вулиці, у магазині, в автобусі. Спілкуючись, ми використовуємо безліч слів різних частин мови. Та ми не замислюємося над тим, що більшість слів, які ми використовуємо у розмовах – це дієслова. Проект «Яка вона – гераклова сила дієслова?» створюється з метою звернути увагу учнів на роль дієслів у повсякденному спілкуванні, з метою поглибити знання учнів про дієслово як важливу частину мови у нашому житті. Робота над проектом передбачає розвиток уміння учнів працювати в мережі Інтернет.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж усієї навчальної теми для того, щоб з’ясувати розуміння учнями основних запитань. На початку роботи слід провести діагностику навчальних потреб учнів, перевірити рівень фактичних знань з теми, презентувати учням власну презентацію з обраної теми, ознайомити учнів із таблицями ЗХД. При цьому я буду використовувати такий інструментарій – таблиці ЗХД, застосую асоціативний кущ, опитувальник, письмові вправа, контрольний зріз.

     Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про самостійні та службові частини мови та, зокрема про дієслово як частину мови здійснюється при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Участь в обговореннях дозволяє оцінити розуміння учнів і при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів.  Робота в групах дає можливість оцінити наскільки кожен із учнів максимально зробив вклад в роботу групи та наскільки це може бути цінним. Під час створення презентації, учні впродовж вивчення теми, мають використовувати Форму оцінювання мультимедійної презентації, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання.


Таблиця ЗХД

Тести по темі Дієслово

Форма оцінювання мультимедійного проекту

Організаційна діаграма

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Петрова Яна Ігорівна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови і літератури та світової літератури

Навчальний заклад

Черкаська ЗОШ І - ІІІ ст.

Місто\село, район, область

смт Черкаське, Новомосковський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

petrova на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 03 червня по 18 червня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст., смт Черкаське, Новомосковського р-ну, Дніпропетровської обл.

Тренери

Ткачук Олена Костянтинівна