Портфоліо вчителя української мови та літератури Грацонь Ольги Олексіївни з теми "Як зробити своє життя цікавішим? в 6 класі"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:30, 22 березня 2013, створена Olgahratson (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Як зробити своє життя цікавішим? (за твором В.Нестайка "Тореадори з Васюківки")

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література. Інформатика.

Вік учнів, клас

11 років, 6 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні читають твір, досліджують сюжет твору, художні засоби. Учні користуються додатковими матеріалами, готують і представляють свої висновки, як саме урізноманітнити своє життя. Порівнюють свої пригоди з витівками головних героїв. Кожна група презентує свої висновки, зачитують цікаві поради учнів для своїх однолітків.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми [1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Провести з учнями обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення блогу для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації


Таблиця ЗХД

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початок проекту вчитель готує онлайн – презентацію, та шаблон презентації учнів, проходить бесіда з учнями (мозкова атака), учні заповнюють лист опитування і відповідають на тестові завдання, після чого вчитель має уявлення про ступінь обізнаності теми яка буде вивчаться.

Для подальшої роботи над проектом вчитель об’єднує учнів в групи (за бажанням учнів), але в кожній групі повинні бути діти з різним рівнем знань Паралельно починають працювати дві групи учнів. Одна група досліджує ідею твору, а друга з’ясовує ідея в сучасному житті. Наприкінці роботи учні створюють презентацію, пишуть твір, кожен учень презентує свій твір, учні виконують публікацію. Результатом роботи групи буде середнє арифметичне оцінок учнів

Робота учнів

Презентація вчителя

Оцінювання в моєму класі

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Грацонь

Фах, навчальний предмет

Вчитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Загальноосвітній ліцей

Місто\село, район, область

м.Орджонікідзе Дніпропетовської області

Контактні дані

ukr.mova206@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.03.2013-23.03.2013


Місце проведення тренінгу

Загальноосвітній ліцей

Тренери

Потапова Ірина Борисівна