Портфоліо Юшкіної Олени Миколаївни для учнів 7-го класу за темою "Рослини сфінкси"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:47, 8 грудня 2013, створена UshkinaVR (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Відділ Лишайники-симбіотичні організми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, географія

Вік учнів, клас

7 клас, 11-12 р.

Стислий опис проекту

У учнів формуються: вміння характеризувати будову лишайників як симбіотичних організмів; уялення про живлення, розмноження, ріст та розвиток лишайників; знання про пристосування лишайників до умов середовища; вміння порівнювати гриби, лишайники та рослини Учні вчаться робити висновки про занчення лишайників у природі та житті людини. Учні знайомляться з прикладами найпоширеніших видів лишайників свого регіону.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Впродовж вхідного оцінювання учні виконують тест, який визначить рівень ЗУН з предмету. Учні знайомляться з темою, планом роботи, об’єднуються в групи та виконують завдання. Робота кожної групи відбувається за таблицею «ЗХД» За результатами робота кожна група створєю власний презетаційний матеріал, який відображує набуті знання та досягення учнів.

таблиця ЗХД

оцінювання публікації

оцінювання учнівської презентації

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Після перегляду вчительської презентації учні об’єднуються у 4 групи за бажанням. Кожна група отримує завдання та визначає роль кожного у команді. Групи отримують плани дослідження, бланки оцінювання, які підготував вчитель, та обговорюють шляхи виконання завдань. Діти відшукують в Інтернет інформацію та створюють за результатами своєї роботи публікації, викладають матеріал у блозі, проводять само тестування та створюють ментальні карти, на основі яких визначають власні плани самоудосконалення. Обговорюють критерії такого планування у групі.Оцінювання учнівських робіт відбуватиметься у формі самооцінки, взаємоперевірки з однокласниками та власне вчительського контролю. Фасилітація навчального процессу буде відбуватися в группах лідерами, обраними самими членами груп, або вчителем, якщо члени групп не проявляють активності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери