Портфоліо Шевченка Станіслава з теми: "Палити чи не палити? Ось в чому питання"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


назва проекту

Палити чи не палити? Ось в чому питання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет з біології. Навчальна тема «Дихання». Додаткові предмети:географія, фізика, інформатика, українська мова, валеологія.

Навчальні цілі

Учні, завдяки проекту , поглиблять знання про шкідливий вплив паління на організм, сприятимуть пропаганді здорового способу життя, навчаться виготовляти презентації, веб – сайти , публікації та використовувати програми Microsoft Office На початку роботи учні обговорюють хід роботи ,об’єднуються у групи та організовують розподіл завдань : 1 група створює учнівську публікацію на тему: « Який склад тютюнового диму?» 2 група створює учнівську презентацію на тему: «Які захворювання визиває паління?» 3 група створює веб - сайт на тему: «Які причини спонукають підлітків палити?»

Вік учнів, клас

9 клас, 15 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з біології для учнів 9 класів з теми Палити чи не палити? Ось в чому питання. Проект спрямований на запобігання палінню серед молоді і взагалі серед населення, розкриває шкідливий вплив компонентів тютюнового диму на організм людини, розширює знання учнів, які вони отримали за шкільною програмою. Учні зробили висновок: Сучасний еталон краси - здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя.

Повний План вивчення теми

Опис оцінювання

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителю поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл.

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. З-Х-Д- схеми та дерево припущень допомагають відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. У цей час відбувається включення суб’єктивного досвіду та оцінка початкових уявлень учнів з теми проекту.

Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними звітів дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями. Навички застосування математичних знань у дослідженнях. Базові навички набору текстів на комп’ютері та початкові комп’ютерні навички (відкриття та збереження документів, завантаження програм, оформлення дослідження, пошук інформації в мережі Інтернет). Учитель ставить перед учнями ключове питання: Чи може бути здоровою людина, яка пале? За допомогою опитувальника опитувальника провести підсумкове тестування. Проводить бесіду про те, чи добре палити і чому? Запитує, що, на їхню думку, станеться, якщо постійно палити? Як можна дізнатися, чи людина палить? Учні індивідуально заповнюютьз-х-д таблицю «Що я знаю про тютюн?». Учитель демонструє стартову презентацію, у ході якої обговорює з класом тематичні питання проекту та завдання для дослідження. Учні об’єднуються у малі групи для виконання завдань: Доброго дня! Ми група "істориків", задалися питанням: "Звідки походить тютюн- агресор людского здоров'я." І з'ясували такі факти. З історії тютюнопаління. Ми, група "медиків" провели дослідження на основі історичних фактів. Наслідки паління Учні зробили висновок: Сучасний еталон краси - здорова людина, яка обирає здоровий спосіб життя.

Діяльність учнів та вчителя

стартова презентація

учнівська презентація


учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери