Відмінності між версіями «Портфоліо Чайки Вікторії»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Діяльність  учнів оцінюється впродовж усієї роботи над  темою проекту. До початку роботи учитель демонструє учням Публікацію про метод проектів та пояснює їм правила роботи з формою З-Х-Д, яка створена в залежності від поставлених питань, завдань  та  можливостей класу . Ці  форми визначають  наявність необхідного рівня знань та умінь і  навчальні потреби учнів.
 +
Учні знайомляться з Презентацією вчителя для уточнення завдань проекту.
 +
Отримані теоретичні та практичні дані досліджень учні використають при створенні Учнівської презентації.  Паралельно учитель оцінює діяльність учнів у групах за допомогою онлайн тестування та фіксує проміжкові результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може на певних етапах роботи дещо змінювати завдання, коригувати питання, відповідно до поставленої мети проекту.
 +
Протягом дослідницької  роботи учні користуються контрольним списоком та формами для проведення самооцінювання.
 +
Після завершення опрацювання питань проекту, учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання презентації.
 +
По завершенню проекту є можливість виявити ставлення до результатів проекту й непрямим способом виявити, чи всі учні свідомо засвоїли результати досліджень через використання опитувальника.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 13:25, 15 листопада 2017


Назва навчальної теми

Бережи здоров'я змалку.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров'я, Природознавство, Біологія

Вік учнів, клас

5 клас 10-11 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект проводитиметься в 5 класі в рамках навчального курсу – основи здоров’я. Учні будуть: • Досліджувати різні фактори, що впливають на стан здоров’я людини. • Розроблять та оформлять презентації для тих, хто бажає зберегти своє здоров’я. • Глибше ознайомляться з чинниками здоров’я людини. • Вироблять вміння добирати матеріал самостійно, знаходити найголовніше, аналізувати та робити належні висновки. • Закріплять вміння працювати в группах та поглиблять засвоєні раніше поняття про здоров’я людини, його фізичні складові. • Виховуватимуть бажання піклуватися про власне здоров’я , здоров’я рідних та близьких. • Навчаться самостійно стежити за головними показниками стану здоров’я.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів оцінюється впродовж усієї роботи над темою проекту. До початку роботи учитель демонструє учням Публікацію про метод проектів та пояснює їм правила роботи з формою З-Х-Д, яка створена в залежності від поставлених питань, завдань та можливостей класу . Ці форми визначають наявність необхідного рівня знань та умінь і навчальні потреби учнів. Учні знайомляться з Презентацією вчителя для уточнення завдань проекту. Отримані теоретичні та практичні дані досліджень учні використають при створенні Учнівської презентації. Паралельно учитель оцінює діяльність учнів у групах за допомогою онлайн тестування та фіксує проміжкові результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може на певних етапах роботи дещо змінювати завдання, коригувати питання, відповідно до поставленої мети проекту. Протягом дослідницької роботи учні користуються контрольним списоком та формами для проведення самооцінювання. Після завершення опрацювання питань проекту, учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання презентації. По завершенню проекту є можливість виявити ставлення до результатів проекту й непрямим способом виявити, чи всі учні свідомо засвоїли результати досліджень через використання опитувальника.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Вікторія Петрівна Чайка

Фах, навчальний предмет

Вчитель основ здоров'я

Навчальний заклад

НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського"

Місто\село, район, область

м. Луцьк

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

30.10.2017 - 04.11.2017

Місце проведення тренінгу

НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського"

Тренери

Гісь Ігор Володимирович