Відмінності між версіями «Портфоліо Цурупи Оксани Василівни з теми "Дивовижний світ симетрії"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 36: Рядок 36:
 
- презентувати свої досягнення;
 
- презентувати свої досягнення;
  
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
+
=Опис оцінювання =
 +
 
 +
Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують '''контрольний список блогу''', публікації та вікі-статті, в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні учні користуються '''контрольним списком самоспрямування''' . Також з цією метою використовуються '''нагадування і підказки'''. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою '''контрольних списків спільної роботи''' та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою '''контрольного списку запитань''' до рефлексії наприкінці роботи над проектом.
 +
 
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
  

Версія за 13:28, 2 березня 2012



Назва навчальної теми

Дивовижний світ симетрії

Основний та другорядні навчальні предмети

Геометрія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема. ГЕОМЕТРИЧНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис

Під час виконання даного проекту учні ознайомляться з дивовижним світом симетрії. Дізнаються які фігури, тіла називаються симетричними, які існують види симетрії .Навчаться будувати симетричні фігури. Розглянуть приклади симетрії в побуті, живій природі,мистецтві (музиці,поезії). Дослідять чи симетричне людське тіло. Обговорять гіпотезу: "Що станеться коли зникне симетрія?"

Повний План вивчення теми

в цьому розділі має бути вміщене посилання на План вашої навчальної теми з використанням проектів, який розміщений в Інтернеті

Навчальні цілі

По закінченню роботи над проектом учні зможуть: - описувати симетрію відносно точки і прямої; - знаходити симетрію в природі, побуті,мистецтві. - будувати фігури, в які переходять дані фігури при переміщенні; - наводити приклади об’єктів з навколишнього світу, які мають вісь симетрії, центр симетрії. - вміти швидко та ефективно шукати інформацію; - критично та компетентно оцінювати інформацію; - вміти використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень. - критично та конструктивно відповідати на ідеї однолітків у ресурсах для спільної роботи – блогах; — здійснювати самоспрямування у своїй навчальній діяльності; — працювати в команді; - презентувати свої досягнення;

Опис оцінювання

Упродовж виконання проекту проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських робіт та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, який продукт вони будуть створювати. Щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні учні користуються контрольним списком самоспрямування . Також з цією метою використовуються нагадування і підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

(за вибором автора проекту: телефон, електронна адреса. Увага! E-mail має бути записаний у вигляді ababab на всвсвс , якщо ваша адреса ababab@всвсвс – для уникнення СПАМУ – несанкціонованої розсилки – записані так адреси люди розуміють, а машини, які шукають таких адрес для розсилання на них рекламної та іншої інформаці , ні )

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери