Відмінності між версіями «Портфоліо Хорушко Наталі Миколаївни для учнів 7класу з англійської мови за темою:"Healthy Food"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Методичні матеріали:)
(Методичні матеріали:)
Рядок 57: Рядок 57:
  
 
* А. Несвіт ”We Learn English 7”, підручник для 7 класу.
 
* А. Несвіт ”We Learn English 7”, підручник для 7 класу.
 
+
* Англо-український словн
 
+
* Англо-український словник
+
 
+
 
+
 
* Роздавальний матеріал з граматики(модальні дієслова)
 
* Роздавальний матеріал з граматики(модальні дієслова)
 
 
 
* Презентація "Foods" для інтерактивної дошки Panaboard
 
* Презентація "Foods" для інтерактивної дошки Panaboard
 
 
* Наочність з теми «Харчування»
 
* Наочність з теми «Харчування»
  

Версія за 19:41, 20 лютого 2013



Буклет

Khorushko public1.jpg Khorushko public2.jpg

Назва навчальної теми

Навчальний предмет

Навчальна тема

  • Healthy Food

Вік учнів, клас

12-13 років

Стислий опис проекту

  • Під час проекту учні дізнаються про необхідність дотримуватися збалансованної дієти,про вплив оточення на поведінку та звички підлітків. Учні виявлять для себе та дослідять, яка їжа є здоровою, обговорять проблемні питання,активізують граматичні навички (модальні дієслова). ознайомляться з ауддіо та відео матеріалом з заданої теми. Власні роботи учні оформлять в мультимедійну презентацію, а також використають на батьківскіх зборах.

План вивчення теми

Навчальні цілі

Тематика ситуативного спілкування

  • Харчування (приготування їжі, сервiровка столу)

Учні повинні вміти розпитувати з метою роз’яснення й уточнення інформації та надавати необхідні відповіді реагувати на пропозиції та уточнювати відповіді, аргументувати свій вибір, точку зору, надавати оцінку подіям, ситуаціям, вчинкам, діям, обмінюватись думками з приводу подій, ситуацій тощо.

Опис оцінювання

На початку проекту відбувається вхідне оцінювання знань учнів за допомогою анкетування та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом оцінювається рівень володіння учнями граматичним та лексичним матеріалом за темою. Вміння розпитувати з метою роз’яснення й уточнення інформації і надавати необхідні відповіді, аргументувати свій вибір, надавати оцінку вчинкам, обмінюватися думками з приводу ситуацій. Учні роблять записи в журналі, створюють ескізи майбутніх слайдів, учитель організує консультації, зустріч різних груп. Таким чином відбувається само-/взаємооцінювання, спостереження за розвитком рівня знань/ навичок. Під час захисту проекту відбувається оцінювання презентації. У групах учні здійснюють взаємооцінювання, а під час батьківських зборів батьки також залучаються до процесу оцінювання, яке здійснюється за допомогою таблиці критеріїв з дескрипторами.

Діяльність учнів

Учні ознайомлюються з презентацією вчителя, обговорюють проект і складають план роботи. Щоб виробити внутрішню мотивацію необхідності вивчення теми методом проектів, школярі об’єднуються в творчі групи та розподілять обов’язки на першому етапі роботи. Клас був поді лен на 3 групи: «соціологи» (проводили опитування), «аналітики» (аналізували вплив ТБ реклами) і «журналисти» (інтерв’ю з специалистом – шкільним лікарем). Учитель організував консультації, зустріч різних груп, учні писали про хід роботи в своєму журналі (спостереження, само-/взаємооцінювання). Інформація з Інтернету допомогла учням порівняти результати, які отримали через спілкування з критеріями різних фахівців,зробити виснавки, написати звіт, тобто вирішити проблему, яка була в основі проекту. Учні використовували комп’ютер не тільки для набору тексту(програми Microsoft Office Word, Microsoft Office Power Point), а й як джерело необхідної інформації. Робота була спрямована на розвиток навичок 21 століття(комунікативні, робота з інформацією, комп’ютерні, життєві та соціальні навички) й навички мислення високого рівня. Під час розподілу ролей учні самі обрали те, що їм легше виконати, в чому вони зможуть продемонструвати свої знання та вміння. Але вчитель завжди може допомогти скерувати процес, враховуючи особливі потреби кожної дитини.Крім того, вчитель протягом всього проекту здійснює функцію фасілітатора: його презентація ні є готовим продуктом, а лише частковий приклад і інструкція( див. Приклад учнівської роботи), він добирає корисні посилання, щоб поліпшити роботу учнів. Проект надав учням можливість проявити власні вміння і навички – виокремлення потрібних знань з різних джерел інформації,демонстрація досягнень через створення колективної слайдової презентації.

Дидактичні матеріали:

Методичні матеріали:

  • А. Несвіт ”We Learn English 7”, підручник для 7 класу.
  • Англо-український словн
  • Роздавальний матеріал з граматики(модальні дієслова)
  • Презентація "Foods" для інтерактивної дошки Panaboard
  • Наочність з теми «Харчування»

Відомості про автора

  • Фах, навчальний предмет: Англійська мова
  • Контактні дані: horuschko@gmail.com

Відомості про тренінг


Корисні посилання


Про Національний проект "Відкритий світ"