Портфоліо Турбаєвської Людмили Миколаївни для учнів 7 класів з теми "Великобританія"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:43, 23 листопада 2012, створена LiudmilaTurbaevska (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Подорож до Великобританії «Across Great Britain»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, географія

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Для вивчення теми «Подорож до Великобританії» використовувалися фотографії визначних місць Лондону, додаткова інформація для підготування віртуальної подорожі по незвичайних пам’ятках Лондона. Ідея проекту полягає у підвищенні мотивації учнів до вивчення англійської мови. Виникнення ідеї пов`язано з недостатніми знаннями про англомовні країни у шкільному курсі вивчення англійської мови, несистемної подачі матеріалу у підручниках, що не дозволяє більш поглиблено вивчати окремі розділи з певних тем (архітектуру, історичні пам’ятки країни тощо). Одним з існуючої безлічі шляхів і засобів, вироблених практикою, для формування стійких пізнавальних інтересів і мотивів, є застосування в учбовому і виховному процесі інформаційних технологій. Використання інформаційної технології на всіх стадіях педагогічного розвитку дозволяє підвищити глибину і міцність знань, рівень розвитку учнів що вчаться, індивідуалізувати і диференціювати процес навчання, стимулювати пізнавальну активність і самостійність, розвиток творчих здібностей учня, прищеплює навчики дослідницької роботи, формує пізнавальні і розвиваючі мотиви. Працюючи над проектом учням буде набагато цікавіше вивчати подану тему.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують, публікації та презентації в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно.Регулярно ведеться читання. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного. 1. Перед початком проекту: - Перевірка готовності учнів до проекту. - Рівень зацікавленості та мотивація учнів. 2. Під час роботи над проектом: - Визначення зрозумілості поставленої проблеми, головної теми (усно). - Розуміння змісту експерименту та якість його проведення (перевірка роботи учнів) - Результат роботи, перевірка (презентації, публікації), опитування. 3. Завершальний етап проекту. - Підведення підсумків виконаної роботи. - Захист роботи (презентація, виступи). - Опитування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Під час захисту проекту: - учитель задає запитання щодо теми; - проводить письмове опитування; - передивляється виконані презентації, публікації до проекту; - учні оцінюють роботу інших учнів; - учень звітує про виконану роботу; - учень захищає виконаний проект; - презентує проект (віртуальна подорож); - роблять висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Турбаєвська

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 6 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області"

Місто\село, район, область

м. Орджонікідзе Дніпропетровська область

Контактні дані

LiudmilaTurbaevska@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.11.2012-23.11.2012

Місце проведення тренінгу

Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 6 м. Орджонікідзе Дніпропетровської області"

Тренери

Анна Анатоліївна Годована