Портфоліо Токач Ганни з теми : "Фізична складова здоров 'я підлітків "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:27, 16 липня 2014, створена Admin (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва теми

Життя і здоров'я людини

Життя і здоров'я людини

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

ОБЖ,інформатика

Назва проекту

Здоровий спосібжиття людини

Вік учнів, клас

12-13 р., 7 клас

Стислий опис проекту

Основною задачею проекту буде необхідність навчити кожну дитину науці здоров’я, правильно обирати для вживання здорові ,якісні продукти харчування. В процесі роботи над проектом учні навчаться визначати якість та енергетичну цінність харчових продуктів , хімічний склад за написами на упаковці, дізнаються про хімічні харчові добавки, генетично-модифіковані організми і їх значення для здоров'я людини. Мета проекту - сформувати здоровий спосіб життя людини для покращення якості життя, попередження хвороб та передчасної смертності в майбутньому.

Навчальні цілі

==

== •1.Розвиток, впровадження та донесення нових ідей до інших •2.Оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання . •3.Прийняття відповідальності за результати спільної роботи. •4.Розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного,письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. •5.Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. •6.Належне використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань. •7.Використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації. •8.Належна та продуктивна праця разом з іншими . •9.Ефективне використання часу та розподіл робочого навантаження

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання використовуючи З-Х-Д таблиця та діаграма Вена . Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують , контрольний список для вікі , в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевої роботи на вікі-сайті . Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за вікі .

Діяльність учнів та учителя

заповнення учнями опитувальника Вхідний тест до вивчення теми , з допомогою якого визначається рівень знань учнів. Наступний крок – ознайомлення учнів з учительською презентацією, в якій 1 день Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з тематикою дослідження та представляється ключове запитання : • Та оголошуються тематичні питання проекту: • Які чинники впливають на наше здоров’я ? • Що таке енергія  ? • В яких продуктах харчування міститься більше енергії? • Що таке етикетка  ? • Що таке вітаміни? • Які бувають вітаміни ? Під час дослідження учні об’єднаються в три групи. Кожна група отримує своє завдання. На кожному етапі проводиться оцінювання учнів. • •Перша група учнів проводить соціологічне опитування учнів , працює в Інтернеті з метою виявлення та дослідження найпопулярніших серед дітей продуктів харчування . • •Друга група – аналізує, порівнює отримані дані • •Третя – на основі проаналізованої інформації складає . Далі з допомогою мозкового штурму таблиця З-Х-Д та діаграми , учні працюють над питанням «Чи може «читання» етикетки зробити мене енергійною та бадьорим?»Для ознайомлення учнів із завданнями для досліджень пропонується учительський документ для фасилітації – , який розміщується в Інтернеті. Після чого вчитель представляє учням списки оцінювання робіт. • 1 тиждень. Вчитель роздає інструкції та правила роботи за комп'ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет. Учні здійснюють пошук необхідної інформації. Проводять соцопитування та пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, учитель роздає Контрольний список для оцінки веб-сайтів . Оцінюють отриману і знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на вікі-сайті, що створено для розміщення проміжних результатів. Вікі -сайт створюють учні для збирання та систематизації інформації. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою вікі-сайту в якому організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками.Діти ведуть журнал досліджень [1] Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. • 2 тиждень. Працюючи в групахформа оцінювання роботи у групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Презентують свою роботуШаблон:Вікі-стаття_учня Результати своєї роботи представляють на окремій сторінці учнівський вікі-сайті відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнівоцінювання вікі-сайту, рівень розвитку навиків мислення високого рівня.

Відомості про автора

Токач Ганна Миколаївна вчитель музики

Відомості про тренінг

Тренери

Смірнова Марина Юріївна