Портфоліо Тиркби Р.О.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:29, 28 жовтня 2013, створена Rtyrkba (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Зміст [сховати] 1 Назва навчальної теми 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні п...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук



Зміст

[сховати] 1 Назва навчальної теми

2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети 3 Вік учнів, клас 4 Стислий опис проекту (скопіювати з Плану) 5 План вивчення теми (вставити файл) 6 Оцінювання (стислий опис і інструменти) 7 Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи) 8 Відомості про автора 8.1 Ім'я, прізвище 8.2 Фах, навчальний предмет 8.3 Навчальний заклад 8.4 Місто\село, район, область 8.5 Контактні дані

9 Відомості про тренінг 9.1 Дати проведення тренінгу 9.2 Місце проведення тренінгу 9.3 Тренери


[ред.] Назва навчальної теми

"Відсоткові розрахунки"

[ред.] Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика, економіка

[ред.] Вік учнів, клас

15-16, 9 клас

[ред.] Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Відсоткові розрахунки». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної навчальної програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані у групи згідно їх побажань та нахилів, виявлених вході попереднього опитування. На деяких уроках буде відведено час для представлення результату діяльності кожної з груп, а на підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка матеріалів і доповідей за обраною темою

[ред.] План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження теми

[ред.] Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу , публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом, а також Самоспрямування-нагадування та підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування з геометрії учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою Контрольного списку запитань до рефлексії.

[ред.] Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом вчителі, батьки та учні знайомляться з методом проектів. На початку роботи над проектом учні проходять опитування у вигляді тестових завдань. Далі учні знайомляться з вступною презентацією вчителя, в якій знайомляться з ключовими питанням: Чи використовуються відсотки в житті людей, і як саме, і де? На наступному етапі учні поділяються на групи. Для визначення навчальних потреб учнів проводиться мозковий штурм, в ході якого заповнюється таблиця ЗХД. Здійснюється обговорення інформаційних джерел, які використовуватимуться в процесі реалізації проекту, після чого вчитель представляє учням контрольні списки оцінювання робіт, які містять огляд очікувань від створеної ними роботи.

Zhadko buk1.JPG Zhadko buk2.JPG

1 тиждень роботи над проектом

1 група (історики)

Ознайомлюються з поняттям відсотка(підручник, Інтернет). Після цього вони знаходять в Інтернеті та друкованих джерелах інформацію про походження відсотку, види задач із відсотками .Під час пошуку інформації в Інтернеті учні оцінюють знайдені веб-сайти, користуючись контрольними списками оцінювання сайтів.

2 група (журналісти)

Знаходять приклади застосування в пресі, телебаченні даних із відсотками, вказали на акції, що діють на певну групу товарів, придбавши які можна попаовнити свій преміальний рахунок "відсотками" і обміняти їх на подарунки. 3 група (науковці - дослідники)

Знаходять інформацію в Інтернеті про соціологічні дослідження відсоткового складу жінок, чоловіків, відсоток площі України в порівнягнні з Європоює світом, знаходять інформацію про Всеукраїнський перепис населення, знаходять розподіл часу при роботі на комп'ютері. 4 група (математики - практики)

Приводять приклади застосування відсотків у банківській справі,податковій службі, задачі з використаннням відсоткі.Отримують електронною поштою інформацію від інших груп та систематизують та узагальнюють знання.


2 тиждень роботи над проектом

1 група (науковці- дослідники)

Створюють блог про використання відсотків .

2 група (журналісти)

Створюють свою статтю в блозі.

3 група (математики - практиктики)

Результати своїх досліджень продемонстрували.

4 група (видавці)

На основі отриманих даних створюють презентацію "Відсотки в житті людини".


Завершується робота демонстрацією результатів роботи на загальношкільному заході.

[ред.] Відомості про автора

[ред.] Ім'я, прізвище

Жадько Тетяна

[ред.] Фах, навчальний предмет

Вчитель математики, фізики

[ред.] Навчальний заклад

Софіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

[ред.] Місто\село, район, область

смт Софіївка, Софіївський, Дніпропетровська

[ред.] Контактні дані

zhadko50@gmail.com

[ред.] Відомості про тренінг

Тренінг в рамках програми "Відкритий світ"

[ред.] Дати проведення тренінгу

07.10-18.10 2013



[ред.] Місце проведення тренінгу

Софіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Софіївського району

[ред.] Тренери

Величко Ніна Федорівна