Портфоліо Тетяни Петрівни Бреславської на тему Механізм надходження і транспорту води коренем

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:47, 21 серпня 2012, створена Tati15 (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Механізм надходження і транспорту води коренем

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія, хімія, фізика, екологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Внутрішня будова кореня у зв'язку з його ффункціями

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас.

Стислий опис

Дана тема вивчається у 7-му класі, першому семестрі в курсі ботаніки, в розділі «Вегетативні органи рослини», в темі «Корінь» (6 год) на одному уроці.В даній темі метою є вивчення учнями внутрішньої будови кореня, механізми всмоктування води коренем і транспорту її в горизонтальному та вертикальному напрямках. Виконуючи лабораторну роботу “Внутрішня будова кореня у зв’язку з його функціями” , учні готують проект з даної теми. Учні синтезують інформацію про внутрішню будову кореня і транспорт по ньому води у нформаційному бюлетеніі, який описує проект, спостереження під мікроскопом, а також учні збирають та розповідають про різні цікаві факти щодо пристосування рослин до транспорту води у різних умовах

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Під час уроку в учнів повинні сформуватися знання з даної теми, навички по виконанню лабораторної роботи «Внутрішня будова кореня у зв’язку з його функціями», уміння порівнювати функції і будову складових кореня та пояснювати роль кореня у мінеральному живленні рослин.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Під час роботи учні ведуть журнал спостережень, відповідають на контрольні питання .Під час всієї роботи учні заповнюють таблицю ЗХЯД. Вкінці роботи над проектом учні створюють презентацію або веб-сторінку (на вибір учня)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку уроку діти відповідають на питання анкети у вигляді форми. Під час роботи учні заповннююють таблицю. На протязі всієї роботи ведуть журнал спостережень, відповідають на контрольні питання. В кінці роботи над проектом учні створюють презентацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бреславська Тетяна Петрівна

Фах, навчальний предмет

Біолог, викладач біології

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери