Портфоліо Тесленко Тетяни з теми «Казкові герої допомагають розв’язувати сюжетні задачі»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:53, 27 червня 2013, створена Тесленко Тетяна (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Казкові герої допомагають розв’язувати сюжетні задачі»

Основний та другорядні навчальні предмети

Проект буде побудовано з використанням знань з математики, Сходинки до інформатики, читання та української мови (усне та письмове мовлення).

Вік учнів, клас

Проект розрахований на учнів 1-2 класу.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований на учнів 2 класу. Діти читатимуть казки і будуть створювати галерею казкових героїв. Проведуть опитування, які казки подобаються найбільше, щоб можна було використати сюжети казок для утворення задач. Проведуть узагальнення, «Що ми знаємо про задачі?». Результати опитувань опублікують в класній газеті досліджень, блозі «Щоденник досліджень проекту "Казкові герої розв’язують задачі». Результати роботи в проекті представлять в «Усному журналі» для учнів 1-2 класів. Випустять сторінки зошита (з друкованою основою) з простими задачами для учнів 1-2 класу.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів та вчителя

Діти проводять дослідження, щоб виявити, яких казкових героїв знають і люблять діти. Чи хотіли б вони, щоб ці казкові герої зустрічалися в задачах. Які сюжети можуть використовуватися для формулювання умови задачі? Які типи простих задач люблять розв'язувати частіше? Які величини учні люблять використовувати для розв’язання задач?

Вчитель готує презентацію в ході якої формулює проблемність роботи над задачами. В процесі бесіди учні виясняють питання над якими потрібно працювати. Оцінювання потреб учнів відбувається протягом роботи в проекті за таблицями формуючого оцінювання та Щоденником блогу проекту.

Ознайомлення з ключовим питанням відбувається після презентації вчителя. В ході мозкової атаки формулюються тематичні запитання. Відбувається поділ на групи та розподіл обов’язків у групі. Змістові питання діти отримують у вигляді завдань на певних етапах виконання завдань проекту.

Учні будуть знаходити в Інтернеті сайти з інформацією до проекту. Дітям потрібно буде оцінити, чи зручно ними користуватися, чи є на них корисна інформація. Протягом роботи в проекті вчитель буде підбирати таку інформацію, яка буде безпечною для дітей. Учні будуть працювати в сервісах Гул документи: робота в таблицях З-Х-Д, опитування за допомогою он-лайн опитувальника створеного вчителем. Аналіз та узагальнення отриманих результатів за діаграмами. Команди, що займаються пошуком та дослідженнями оформлять результати у вигляді презентацій, буклетів та у блозі Щоденник проекту.

Створений блог Щоденник проекту буде відображати хід проекту, інрмацію, що отримали учні та обговорення результатів роботи. Для публікації матеріалу в блозі, діти будуть надавати зібрану інформацію (висновки роботи, малюнки, текстові файли, таблиці з опитуванням за проектом). Діти будуть проводити систематичне оцінювання за таблицями.


https://docs.google.com/file/d/0B_ka1mp4Tq21dGYwaVNmOUVfUW8/edit?usp=sharing Форма оцінювання блогу «Казкові герої допомагають розв’язувати задачі». Молодші класи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Тесленко Тетяна, вчитель початкових класів

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів.

Навчальний заклад

Школа І - ІІ ступенів № 84 Печерського району м. Києва

Місто\село, район, область

м. Київ, Печерський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13 – 27 червня 2013 рік

Місце проведення тренінгу

Школа І - ІІ ступенів № 84 Печерського району м. Києва

Тренери

Анісімов Юрій Борисович [[1]]