Відмінності між версіями «Портфоліо Сілюти Валентини Олексіївни для учнів 7 класу з математики за темою : перпендикулярні та паралельні прямі.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Навчальні цілі)
Рядок 26: Рядок 26:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
Навчити чітко відрізняти паралельні та перпендикулярні прямі, знаходити їх в навколишньому середовищі.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 09:44, 19 грудня 2012



Назва проекту

Перпендикулярність та паралельність в житті.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика,фізика,креслення.

Навчальна тема

Перпендикулярні та паралельні прямі.

Вік учнів, клас

2 уроки по 45 хвилин

Стислий опис проекту

Даний проект доводить необхідність використання всіх можливостей будь-якого предмету до того, щоб дитина була зацікавлена у необхідності визначення навчального матеріалу, але не під примусом, а саме тому, що їй це цікаво. Основою проекту є прикладна робота учнів, використання отриманих вмінь і навичок безпосередньо на місцевості, в умовах прийняття самостійних рішень для розв’язання поставленої проблеми. Школярі самостійно створюватимуть моделі ситуацій та знаходити вихід з них. Результатом роботи над проектом повинен стати розширений життєвий досвід молодої людини пере вступом її на широку життєву ниву.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Навчити чітко відрізняти паралельні та перпендикулярні прямі, знаходити їх в навколишньому середовищі.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний публікації та вікі-статті тощо, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом, а також самоспрямування-нагадування та підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування з геометрії учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою Контрольного списку запитань до рефлексії.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сілюта Валентина Олексіївна

Фах, навчальний предмет

Математика,геометрія

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня 1-3 ступеня середня школа №103

Місто\село, район, область

Кривий Ріг,Дзержинський район ,Дніпропетровська область.

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ