Портфоліо Сакевича С. В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:38, 3 березня 2014, створена Liliastarushok (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

== "У калейдоскопі натуральних чисел" ==

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет -математика. Допоміжніпредмети - інформатика, фізика, українська література, українська мова, історія України.

Вік учнів, клас

10-13 років, 5- 7 класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Основним змістом проекту є вивчення найдавніших чисел, «магічних» чисел та інших цифр, їхній зв’язок з природою, життям та українським фольклором. Учні досліджуватимуть найуживаніші числа, зокрема цифри 3, 7 та 9 на основі підручника української літератури 5 класу. Діти читаючи підручник, будуть досліджувати «магічні» числа, їхній зв’язок з українськими прикметами, приказками, казками, легендами та іншими творами, з повсякденним життям та навколишньою природою. Під час роботи над проектом учні з’ясують які числа наші предки вважали «магічними». Чому цифри 3, 7 та 9 найчастіше використовують в українському фольклорі. В результаті проекту учні складуть діаграми використання цифр. Учні набудуть навиків організації колективної роботи,використовувати різні програмні забезпечення та Інтернет

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми Переглянути

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед вивченням теми, потрібно визначити рівень знагь учнів, та який рівень вони бажають отримати з даної теми. Методом опитування за допомогою інструменту системи перевірки знань отримується рівень знань учнів. Також в системі оцінювання знань надається можливість для отримання розгорнутої відповіді, з якої можна почерпнути пріоритетні напрямки розвитку учнів з того, чи іншого запитання відповідної теми. Після створення учнями групи (команди) здійснюється дослідження/аналіз теми, створюється та презентується проект. Оцінювання здійснюється на кожному етапі, причому на етапі створення також допускається оцінювання за допомогою системи перевірки знань,а результат їхньої роботи оцінюється вже по середньому балу, отриманого за кожен етап роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Працюючи у групі над проект, серед учнів розподіляються наступні ролі: • Координатор • Дослідник • Розробник Група на початку своєї роботи повина првести міні-дослідження: «Які види веб-ресурсів зустрічаються в мережі інтернет найчастіше?» Потім учням необхідно буде провести дослідження, «які існують шляхи створення веб-ресурсів?» Потрібно провести опитування на предмет наявних знань та навичок по даній темі. І відповідно провести опитування яку саме інформацію учні хотіли б дізнатися. Вступна презентація повинна зацікавити учнів у вивчені даної теми. Учні безпосередньо використовують інтернет для пошуку посібників, та вправ. Також інтернет як основний засіб виступає в даній темі. Після створення учнівського прикладу роботи, учні зможуть наглядно побачити, який блог, та що на ньому необхідно про виконану роботу над проектом. В ході роботи над проектом оцінювання роботи учнів проходить в кілька етапів. Одним з етапів є оцінювання їхніх знань, тобто, що нового вони дізнались, та наскільки вони готові продовжувати роботу над проектом. Таке своєрідне опитування необхідно виконувати на кожному етапі роботи над проектом. А в завершення оцінювання роботи проходить по її презентації за допомогою мультимедійної презентації. А загалом проект оцінюється по середній оцінці, що отримали в ході роботи над проектом та за презентацію.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Головко Андрій Сергійович

Фах, навчальний предмет

Інженер-програміст, Інформатика

Місце роботи

Чемеровецький РМК

Місто\село, район, область

Чемеровецький район, Хмельницька область

Контактні дані

Skype: andrij20039

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20-01-2014 Початок 24-01-2014 Закінчення

Місце проведення тренінгу

ХОІППО

Тренери

Дрижал О.М. Сологуб О.С.