Відмінності між версіями «Портфоліо Романовської Ольги Євгеніївни для учнів 11 класу з країнознавства США за темою:"Національні парки США"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Національні парки США)
(Навчальні цілі)
 
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
==Навчальні цілі==
 
==Навчальні цілі==
Освітня мета передбачає формування в учнів таких особистісних якостей як:
 
  
— оволодіння знаннями про культуру, історію, реалії та традиції країни, мова якої вивчається (країнознавство, лінгвокраїнознавство);
+
Учень розпізнає: натуральні числа; вказані у змісті фігури; шкали; числові та буквені вирази, формули.
 
+
Наводить приклади: натуральних чисел; шкал; числових і буквених виразів; рівнянь, рівних фігур.
— залучення учнів до діалогу культур (іншомовної та рідної);
+
Дотримується правил: читання і запису натуральних чисел; додавання, віднімання, множення і ділення натуральних чисел, порівняння натуральних чисел.
 
+
Називає: класи і розряди натурального числа; вказані в змісті геометричні фігури та їх основні елементи; одиниці виміру довжини, площі й об’єму.
- уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо);
+
Зображує: вказані в змісті геометричні фігури за допомогою лінійки, косинця, транспортира; координатний промінь та натуральні числа на координатному промені.
 
+
Описує поняття: промінь, координатний промінь; відрізок, кут, бісектриса кута; рівняння, розв’язок рівняння.
- уміння читати і розуміти автентичні тексти різних жанрів і видів із різним рівнем розуміння змісту, розглядаючи їх як джерело різноманітної інформації і як засіб оволодіння нею;
+
Формулює властивості арифметичних дій з натуральними числами.
 
+
Пояснює, що означає “розв’язати рівняння”.  
- уміння здійснювати спілкування у писемній формі відповідно до поставлених завдань;
+
Записує і пояснює формули площі прямокутника, квадрата, об’єму прямокутного паралелепіпеда та куба.
 
+
Аналізує залежності між величинами (швидкість, час і відстань; ціна, кількість і вартість тощо).
- уміння адекватно використовувати досвід, набутий у вивченні рідної мови, розглядаючи його як засіб усвідомленого оволодіння мовою іноземною;
+
Розв’язує вправи, що передбачають:
 
+
порівняння натуральних чисел;
- уміння використовувати у разі необхідності невербальні засоби спілкування за умови дефіциту наявних мовних засобів.
+
вимірювання і порівняння відрізків, кутів;
 
+
побудову відрізка даної довжини та кута даної градусної міри;
Засобами іноземної мови відбувається виховання учнів, яке здійснюється через систему особистісних стосунків із новою культурою і процесом оволодіння нею. Цьому сприяє виховання в учнів:
+
побудову бісектриси кута за допомогою транспортира;
 
+
виконання чотирьох арифметичних дій з натуральними числами;
— позитивного ставлення до іноземної мови як засобу спілкування, поваги до народу, носія цієї мови, толерантного ставлення до його культури, звичаїв і способу життя;
+
знаходження розв’язків лінійних рівнянь на основі залежностей між компонентами арифметичних дій;
 
+
обчислення значень числових і буквених виразів;
— культури спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі;
+
обчислення за формулами площі прямокутника, квадрата і об’єму прямокутного паралелепіпеда та куба.
 
+
Розв’язує вправи на ділення з остачею; нескладні текстові задачі, що вимагають використання залежностей між величинами.
— розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.
+
 
+
Оволодіння іноземною мовою сприяє розвитку в учнів:
+
 
+
— мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей;
+
 
+
— готовності брати участь в іншомовному спілкуванні;
+
 
+
— бажання до подальшого самовдосконалення у галузі володіння іноземною мовою;
+
 
+
— уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності.
+
  
 
==Опис оцінювання==
 
==Опис оцінювання==

Поточна версія на 12:08, 20 лютого 2015



Буклет

Буклет для батьків


Навчальний предмет

Математика

Навчальна тема

Геометричні фігури та величини

Вік учнів, клас

11-12 років, 5 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розраховано на учнів 5 класу. Під час вивчення теми учні записують і пояснюють застосування формули площі прямокутника, квадрата, виконують обчислення значень числових і буквених виразів. Проект виконується як проектна робота учнів. Кінцевим результатом буде створення спільної презентації/ блогу.

План вивчення теми

План

Навчальні цілі

Учень розпізнає: натуральні числа; вказані у змісті фігури; шкали; числові та буквені вирази, формули. Наводить приклади: натуральних чисел; шкал; числових і буквених виразів; рівнянь, рівних фігур. Дотримується правил: читання і запису натуральних чисел; додавання, віднімання, множення і ділення натуральних чисел, порівняння натуральних чисел. Називає: класи і розряди натурального числа; вказані в змісті геометричні фігури та їх основні елементи; одиниці виміру довжини, площі й об’єму. Зображує: вказані в змісті геометричні фігури за допомогою лінійки, косинця, транспортира; координатний промінь та натуральні числа на координатному промені. Описує поняття: промінь, координатний промінь; відрізок, кут, бісектриса кута; рівняння, розв’язок рівняння. Формулює властивості арифметичних дій з натуральними числами. Пояснює, що означає “розв’язати рівняння”. Записує і пояснює формули площі прямокутника, квадрата, об’єму прямокутного паралелепіпеда та куба. Аналізує залежності між величинами (швидкість, час і відстань; ціна, кількість і вартість тощо). Розв’язує вправи, що передбачають: порівняння натуральних чисел; вимірювання і порівняння відрізків, кутів; побудову відрізка даної довжини та кута даної градусної міри; побудову бісектриси кута за допомогою транспортира; виконання чотирьох арифметичних дій з натуральними числами; знаходження розв’язків лінійних рівнянь на основі залежностей між компонентами арифметичних дій; обчислення значень числових і буквених виразів; обчислення за формулами площі прямокутника, квадрата і об’єму прямокутного паралелепіпеда та куба. Розв’язує вправи на ділення з остачею; нескладні текстові задачі, що вимагають використання залежностей між величинами.

Опис оцінювання

На початку проекту

Впродовж роботи над проектом

  • Тест, таблиця на дошці
  • Само-/взаємооцінювання,спостереження вчителя
  • Журнал проекту, учительські консультації, ескізи слайдів, зустріч з іншими групами

Наприкінці роботи над проектом

  • Демонстрація, презентація
  • Критетерії оцінювання презентації

Діяльність учнів

Учні ознайомлюються з презентацією вчителя, обговорюють проект і складають план роботи. Щоб виробити внутрішню мотивацію необхідності вивчення теми методом проектів, школярі об’єднуються в творчі групи та розподілять обов’язки на першому етапі роботи.

Клас був об'єднан в 4 групи: «Colorado» «Alaska», «Utah», “California”.

Учитель організував консультації, зустріч різних груп, учні писали про хід роботи в своєму журналі (спостереження, само-/взаємооцінювання).

Інформація з Інтернету допомогла учням знайти інформацію, зробити висновки, написати звіт, тобто вирішити проблему, яка була в основі проекту.

Учні використовували комп’ютер не тільки для набору тексту(програми Microsoft Office Word, Microsoft Office Power Point), а й як джерело необхідної інформації.

Робота була спрямована на розвиток навичок 21 століття(комунікативні, робота з інформацією, комп’ютерні, життєві та соціальні навички) й навички мислення високого рівня.

Під час розподілу ролей учні самі обрали те, що їм легше виконати, в чому вони зможуть продемонструвати свої знання та вміння. Але вчитель завжди може допомогти скерувати процес, враховуючи особливі потреби кожної дитини.

Крім того, вчитель протягом всього проекту здійснює функцію фасілітатора: його презентація ні є готовим продуктом, а лише частковий приклад і інструкція( див. Приклад учнівської роботи), він добирає корисні посилання, щоб поліпшити роботу учнів.

Проект надав учням можливість проявити власні вміння і навички – виокремлення потрібних знань з різних джерел інформації,демонстрація досягнень через створення групової слайдової презентації.

Дидактичні матеріали:

Методичні матеріали:

Відомості про автора

  • Фах, навчальний предмет:
  • Навчальний заклад:
  • Контактні дані:

Відомості про тренінг


Корисні посилання

Про Національний проект "Відкритий світ"