Портфоліо Ратушна Ірина Сергіївна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Національна кухня Великобританії.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Іноземна мова, Географія, Світова література, предмети професійно-теоретичної підготовки професії Кухар

Вік учнів, клас

I-IIIкурси

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект призначений для учнів I-IIIкурсу. Проект поглиблює і розширює знання, отримані при вивченні даної теми, розвиває мовні уміння, уміння писати, складати розповіді згідно даної теми. Під час роботи над проектом учні досліджують кулінарію в Великобританії.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку вивчення теми проводиться оцінювання за допомогою таблиці З-Х-Д для того, щоб визначити рівень знань учнів по темі проекту. На проміжковаму етапі вивчення вчитель проводить консультації та анкетування. Також протягом виконання проекту вчитель пропонує дітям список самооцінювання , для того, щоб перевірити прогрес по вивченню теми. Виконаний проект оцінюється за допомогою опитувальника та контрольним оцінюванням блогу створеного учнями під час виконання проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

При вивченні теми учні досліджують національну кухню Великобританії. Традиційні страви на різні свята в Великобританії. З’ясування навчальних потреб учнів відбувається шляхом мозкового штурму та обговорення основних питань(анкетування, записи вчителя). Презентація допоможе виявити обізнаність учнів у питанні, а також допоможе донести до учнів ключові питання. За допомогою Інтернет учні зможуть шукати інформацію для подальшого її використання у проекті. Також за допомогою всесвітньої мережі вони можуть обговорювати свою роботу, спілкуватися з однокласниками, отримувати і відсилати один одному потрібну інформацію, вносити корективи та побажання. Учні мають звернути увагу на опитувальник запропонований вчителем. Можливо вони знайдуть там деякі підказки для правильного виконання завдання. Роль Опитувальника у проекті дуже корисний і відіграє важливу роль. Учні мають створити блог в якому вони будуть спілкуватися між собою і з вчителем, прописувати свої досягення у дослідженні певної теми, а згодом викладуть свої висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ратушна Ірина Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Викладач іноземної мови.

Навчальний заклад

Вознесенський професійний аграрний ліцей.

Місто\село, район, область

Миколаївська область, М. Вознесенськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери