Відмінності між версіями «Портфоліо Посної Г. Я. за темою "Народ скаже як зав'яже"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 27: Рядок 27:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
 +
При вивченні теми учні ведуть дослідження за різними  напрямками.
 +
    А саме:
 +
 чому одні загадки називають авторськими, а інші народними;
 +
 що треба обов’язково використати, щоб скласти загадку;
 +
 яке навантаження мають скоромовки;
 +
 яка різниця між прислів’ями та приказками
 +
 як правильно скласти тематичний довідник прислів’їв. 
 +
  З’ясування  навчальних потреб  учнів здійснюється через заповнення таблиці З-Х-Д, первинного тестування. Після демонстрації прикладу учнівської роботи дітям у класі та батькам на батьківських зборах  починається колективна  робота по створенню учнівських презентацій та публікацій. Батьки можуть виконувати функцію порадників. Складені самостійно скоромовки та загадки діти розміщують на учнівському блозі. Тематичний довідник прислів’їв пропонують використати учням з паралельних класів.По завершенню створення дитячих робіт складається форма їх оцінювання . Оцінювання роботи дітей здійснюється як вчителем, так і однокласниками у вигляді вербального оцінювання, та складання форм оцінювання.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 21:21, 25 грудня 2013


Назва навчальної теми

Народ скаже як зав’яже

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний предмет – читання.

Вік учнів, клас

3 клас. Вік учнів 8 - 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

   Проект використовується в 3 класі. Тема за програмою : «Усна народна творчість». У проекті діти займаються пошуковою діяльністю, а саме, з’ясовують структуру загадок , як розподіляються загадки, чим відрізняються прислів’я  від приказок, намагаються скласти власні загадку, скоромовку .

Для цього дітям необхідно працювати в групі, в парі. Діти створюють презентацію, публікацію та блог, де розкривають свою роботу, запрошують до співпраці і інших дітей.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту учні заповнюють таблицю З-Х-Д , де заповнюють тільки перший стовпчик («що я знаю»). Вчитель проводить тестування, щоб з’ясувати знання учнів. Продовж роботи за проектом таблиця З-Х-Д заповнюється поступово :заповнюються стовпчики «я хочу дізнатися», «я дізнався». Також вчитель складає питання самоконтролю. Наприкінці роботи за проектом учні доповнюють таблицю З-Х-Д ( заповнюють третій стовпчик), демонструють загадки та скоромовки, які склали самостійно, презентації та публікації, що створили . Вчитель проводить підсумкове тестування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

При вивченні теми учні ведуть дослідження за різними напрямками.

    А саме: 

 чому одні загадки називають авторськими, а інші народними;  що треба обов’язково використати, щоб скласти загадку;  яке навантаження мають скоромовки;  яка різниця між прислів’ями та приказками  як правильно скласти тематичний довідник прислів’їв.

  З’ясування  навчальних потреб  учнів здійснюється через заповнення таблиці З-Х-Д, первинного тестування. Після демонстрації прикладу учнівської роботи дітям у класі та батькам на батьківських зборах  починається колективна  робота по створенню учнівських презентацій та публікацій. Батьки можуть виконувати функцію порадників. Складені самостійно скоромовки та загадки діти розміщують на учнівському блозі. Тематичний довідник прислів’їв пропонують використати учням з паралельних класів.По завершенню створення дитячих робіт складається форма їх оцінювання . Оцінювання роботи дітей здійснюється як вчителем, так і однокласниками у вигляді вербального оцінювання, та складання форм оцінювання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери