Портфоліо Повшедної Марії Геннадіївни для учнів 7 класу з англійської мови за темою: "Подорожі та канікули. Види транспорту"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:03, 13 грудня 2012, створена Іванова Дарія (обговореннявнесок) (Назва навчальної теми)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Подорожі та канікули. Види транспорту"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова- основна

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 7 класу з англійської мови, за темою «Подорожі та канікули. Види транспорту.».

В результаті роботи над проектом учні ознайомляться з історією транспорту та використанням транспорту в різних країнах світу.

Дізнаються про різні види транспорту та їх застосування.

Проект сприяє розвитку пізнавальних інтересів учнів, виховує поважне ставлення до різних народів світу, розвиває художній смак і творчий потенціал дітей.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми
План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

1. Перед виконанням проектів провести з учнями гру, яка допоможе мені дізнатися, чи вміють учні співпрацювати в малих групах, розподіляти ролі, слухати, допомагати?

2. Щоб оцінити, чи вміють мої учні вправно користуватися електронними засобами спілкування та знають про етикет такого спілкування, перед виконанням проектів попросити їх написати мені електронного листа та запросити їх поспілкуватися в чаті.

3. Наприкінці роботи над проектом пропоную учням бланк бальної оцінки презентації проекту, виконаний за допомогою програми MS Excel.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Попередньо до виконання проекту

Віднайти в Інтернеті матеріали щодо подорожей та використання різного виду транспорту, користуємося пам’яткою роботи в Інтернеті. Записати різні види транспорту в словничок.

День перший

Поставити учням Ключове запитання – «Без чого люди не можуть пересуватися?». Почати обговорення із запитання учням, чи усі вони використовують транспорт?

Поставити Тематичне запитання «Чи може людина прожити без використання будь - якого виду транспорту?». Розповісти учням, що є історія виникнення транспорту.

День другий Попросити учнів у такому ж порядку порівняти види транспорти в різних країнах. Для задоволення різноманітних навчальних потреб і інтересів учнів, забезпечте учнів ілюстраціями і картками з різними рівнями складності. Для посилення розуміння розглянутого, попросити учнів використовувати діаграми Венна для порівняння і протиставлення використання транспорту. Об’єднати учнів у малі групи. Дати завдання щодо створення презентації над проектом.


День третій та четвертий

Поставте учням Тематичне запитання «Чи може людина прожити без використання будь - якого виду транспорту?» Розгляньте Змістове запитання:Яким видом транспорту ви користуєтесь щодня? Ознайомте учнів зі статтею " Means of transport". Обговоріть різні можливі точки зору з даного питання. Об’єднайте учнів в малі групи і призначте кожній створення презентації.

Нехай учні планують ідеї своєї роботи, використовуючи графічні схеми, контрольні списки, графіки часу, сценарії, розкадрування, або техніку мозкового штурму. Спостерігайте за роботою груп, ставте їм запитання і робіть короткі нотатки про хід обговорення, планування , проблеми та досягнутий учнями прогрес. Використовуйте ці нотатки для того, щоб планувати своє подальше викладання навчальної теми для того, щоб допомогти учням у спільній роботі та формування у них навичок самокерування та самоспрямуваня у навчанні.

Після того як учні почнуть генерувати свої перші ідеї щодо створення проекту, нагадайте їм про такі поняття, як викоритстання транспорту щодня, історію виникнення транспорту. Об’єднайте учнів у малі групи, щоб вони могли надавати зворотний зв'язок до блогів один одного. Форма зворотного зв'язку з однокласниками допомагає авторам роботи організувати свої думки і також допомагає забезпеченню конструктивного зворотного зв'язку(надання коментарів та відгуків від однолітків). Необхідно запланувати достатню кількість часу для груп, щоб вони могли проектувати, писати і публікувати свої роботи.


Підсумок

Завершіть навчальний проект, звернувшись знову до Ключового запитання «Без чого людина не може прожити щодня?». Нагадаєте їм, щоб навели якнайбільше прикладів або доказів при відповіді на запитання, запропонуйте заповнити форму оцінювання звіту або форму оцінювання портфоліо дослідницької роботи. Потім організуйте обговорення всім класом і попросіть їх поділитися своїми відповідями з усіма.

Форма оцінювання проекту
Публікація
Самооцінювання учнівської роботи
Документ для фасилітації
Приклад учнівської роботи
Форма опитування

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Марія Повшедна

Фах, навчальний предмет

вчитель, англійська мова

Навчальний заклад

Криворізька Тернівська гімназія

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг, Тернівський район, Дніпропетровська область

Контактні дані

powshedka@ukr.net

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

3 15 по 30 листопада 2012року

Місце проведення тренінгу

Криворізька Тернівська гімназія

Тренери

Іванова Дарія Володимирівна