Портфоліо Патинки Людмили Іванівни для учнів 7 класу з географії

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:17, 1 листопада 2013, створена Vigulko (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук

Буклет

Pa21007.JPG Aaaa555.JPG

Навчальні цілі

Навички ХХI століття

Назва навчальної теми

Африка - найспекотніший материк нашої планети.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, історія, інформатика.

Вік учнів, клас

7 клас (13-14 років)

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Африка – найспекотніший материк нашої планети» для учнів 7 – го класу. Африка – це перший материк, який учні вивчають під час розглядання розділу «Особливості природи материків».Тому, в першу чергу, набуває значення проблема позитивної мотивації, зацікавленості учнів у виконанні навчальних завдань. У розв’язанні цієї проблеми допомагають проекти, які учні виконують самостійно так і в роботі груп, протягом вивчення теми. Познайомившись з основними особливостями природи та населення, учні виконують творчі завдання різної форми складності та створюють презентації з дослідження окремих об’єктів, народів, країн. Вчаться робити висновки, аналізувати, обговорювати. Опрацювавши матеріал, учні мають можливість зробити висновок про важливість збереження природи та багатства нашої планети. А можливість розв’язання проблем в суспільстві – це знання загальних закономірностей всієї природи, всієї землі.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Учитель починає з взаємооцінювання, яке покаже, що учні знають про проблему. Наприклад, за допомогою З-Х-Д таблиці або бесіди, тестування, анкетування. Для визначення вхідних знань ініціює обговорення питань, диспут. В результаті учитель готує список навчальних цілей, розрахований на різні рівні підготовки учнів. Щоб отримати відповіді на основні питання навчальної теми вчитель використовує тестування, під час якого учні визначають найважливіші питання для дослідження теми. Учні об’єднуються працюють індивідуально, якщо виникають проблеми вони можуть об’єднуватись в малі групи. Вчитель надає чіткі рекомендації щодо управління своїм навчанням у вигляді конкретних списків. Він проводить співбесіди, консультації ( індивідуальні або групові),які дозволяють корегувати навчальну діяльність учнів. Вчитель просить учнів здійснити самооцінку одержаних знань та робити записи під час роботи, за можливістю допомагати в оцінюванні робіт інших учнів, щоб могли контролювати своє розуміння матеріалу. Учитель використовує організацію дискусії ,щоб з’ясувати як учні володіють зібраним матеріалом та можуть цим оперувати. Після дослідження своєї проблеми, учні готуються до захисту своїх проектів та презентацій. На етапі завершення проекту учитель оцінює учнівські роботи, закінчує роботу з З-Х-Д таблицями та проводить письмову роботу, аналізує відповіді, вироби, активність учнів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Модуль 3: Вчитель організовує групи за їхніми інтересами. Допомагає зробити розподіл обов’язків в групі. Повідомляє час протягом якого повинна бути виконана робота. Дає завдання учням. Учні поділяються на групи або за інтересами або шляхом жеребкування. Між ними розподіляються ролі з конкретними завданнями. Модуль 4: За допомогою вступної бесіди та опитування учнів вчитель виявляє рівень обізнаності учнів з даної теми. Вступна презентація викличе в учнів інтерес та зацікавлення в поглибленні знань по матеріалам даної теми. Модуль 5. Учні використовують Інтернет при роботі над проектом. Використовують графічні та відео матеріали з мережі Інтернет. Ознайомлюються з авторським правом та вчаться працювати в Інтернеті зважаючи на правила, які заведені для авторського права. Також вчаться роботи правильні посилання на предмет авторського права. Завдання вчителя дати учням раціональні алгоритми для роботи з засобами мережі Інтернет Модуль 6. Підчас роботи над темою вчитель використовує засоби мережі Інтернет. Учні використовують засоби мережі Інтернет та засоби Вікі-2 та активно працюють з цими засобами. Модуль 7. Учні створили блог. Вчитель надавав консультації під час створення блогу Модуль 8. Згідно контрольного списку та списку оцінювання вчитель обдумує та вдосконалює стратегії оцінювання Модуль 9. Вчитель визначає переважаючий стиль діяльності учнів за допомогою анкетування. Здійснюємо поділ учнів на групи, таким чином, щоб у групі учні були різних стилів мислення

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Патинка Людмила Іванівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії

Навчальний заклад

Курилівська середня загальноосвітня школа

Місто\село, район, область

смт. Курилівка Петриківський район Дніпропетровська область

Контактні дані

patinkaluda_gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

14-26 жовтня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Петриківська середня загальноосвітня школа

Тренери

Гулько Віктор Іванович