Відмінності між версіями «Портфоліо Пархомової Наталії з теми "Фауна: життя в усіх куточках земної кулі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано одну проміжну версію цього учасника)
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
Під час проекту вчитель визначає цілі відповідно до Програми, Держстандартів,відповідно до цього ставить завдання для дослідження. Щоб з’ясувати навчальні  потреби  учнів, що базуються на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, підбирає основні запитання, створює [https://docs.google.com/forms/d/1Spg9crE8Stnpbw48UvYY3OkAEFNSR4KBc0iG_uIVFJI/edit# опитувальник ] ,[https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWScEFPQ1NZQmtreHc/edit організаційну діаграму  ],  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSNEUzbVNpaVAxQnM/edit З-Х-Д-таблицю ] та [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSMllIRWpEcXBLaXc/edit буклет 1 ] ,[https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSODRsbHhrVG5BbWc/edit буклет 2 ]. Все це вміщується в вступній [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSODRsbHhrVG5BbWc/edit вчительській презентації ] . При виконанні [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSZUJJZTFPUnNxdVU/edit учнівської презентації ],[https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSM2J1cmZoVTF5UDA/edit діаграми  ],роботи над [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSS2Z5V0NNQTduWGs/edit бюлетнем 1],  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSbm9lMFFGMUIyTmM/edit бюлетнем 2],  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSSVlYdVBPb3FOeW8/edit бюлетнем 3] , діти використовують ресурси Інтернет: пошук ілюстрацій, інформації, шаблони, словники. Під час заповнення свого блогу, який ведуть учні впродовж вивчення теми, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, яка допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання їх записів та коментарів дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку.  Пропонується учням використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм  на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні також використовують Форму оцінювання з балами, за якою вони мають створювати презентацію.
+
Під час проекту вчитель визначає цілі відповідно до Програми, Держстандартів,відповідно до цього ставить завдання для дослідження. Щоб з’ясувати навчальні  потреби  учнів, що базуються на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, підбирає основні запитання, створює [https://docs.google.com/forms/d/1Spg9crE8Stnpbw48UvYY3OkAEFNSR4KBc0iG_uIVFJI/edit# опитувальник ] ,[https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWScEFPQ1NZQmtreHc/edit організаційну діаграму  ],  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSNEUzbVNpaVAxQnM/edit З-Х-Д-таблицю ] та [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSMllIRWpEcXBLaXc/edit буклет 1 ] ,[https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSODRsbHhrVG5BbWc/edit буклет 2 ]. Для того, щоб зацікавити, спонукати учнів до творчої роботи, виробити стійку мотивацію, вчитель демонструє  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSVTZrU19tNUJBbEE/edit вступну презентацію ], яка вмішує в собі вище зазначені результати своєї діяльності . Під час роботи над проектом учні організовують анкетування, опитування, створюють  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSM2J1cmZoVTF5UDA/edit діаграми] ,працюють над [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSS2Z5V0NNQTduWGs/edit бюлетнем 1], [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSbm9lMFFGMUIyTmM/edit бюлетнем 2],  [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSSVlYdVBPb3FOeW8/edit бюлетнем 3], а результати своєї роботи організовують в [https://docs.google.com/file/d/0B2NRgLt8huWSZUJJZTFPUnNxdVU/edit учнівську презентацію ], Діти активно використовують Інтернет:шукаютьілюстрації, шаблони.  Пропонується учням використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм  на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні також використовують Форму оцінювання діаграми, Контрольний список вміння оцінювати творчу роботу,Форму оцінювання збору даних та їх інтерпретації, Форму оцінювання співробітництва, Форму оцінювання досліджень, взятих з електронної он-лайн бібліотеки.
 
До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Потрібно надати можливість  учням ознайомитися з  думками та пропозиціями інших та надати час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації.
 
До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Потрібно надати можливість  учням ознайомитися з  думками та пропозиціями інших та надати час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації.
  

Поточна версія на 08:40, 10 червня 2014


Назва навчальної теми

Життя в усіх куточках земної кулі.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова в 2 класі, тема « Тварини» включає в себе такі підтеми: « Тварини –хороші», «Мій домашній улюбленець», «У селі», «На фермі», « Дикі тварини», « Зоопарк»,» Моя улюблена тварина» . Міжпредметні зв»язки з Зоологією, Географією, Читанням, Письмом.

Вік учнів, клас

2клас, 7-8 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні знайомляться і вивчають назви диких тварин, домашніх улюбленців. Вивчають середовище проживання, живлення. Визначають роль тварин в нашому житті. Підчас виконання проекту передбачається створення опитувальника і проведення анкетування серед учнів школи для виявлення кількісного співвідношення домашніх улюбленців, підбір інформації в Інтернеті, створення презентації, як результат проведеної роботи . Діти створять блоги, де ділитимуться враженнями від виконання різних етапів завдань.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання роботи учнів проводиться у формі усного опитування (індивідуальне і фронтальне); за допомогою письмових робіт (диктанти, класні й домашні твори, письмові відповіді на питання, вправ);графічної перевірки у формі складання таблиць, схем, побудови діаграм, графіків, роботи з контурною картою; тестового контролю. При фронтальній формі організації учитель ставить питання до всього класу з метою залучення його до обговорення. Форма дозволяє вдало поєднувати перевірку знань з повторенням і закріпленням матеріалу. За порівняно короткий час учитель перевіряє знання у значної частини учнів класу. Можна використовувати Контрольний список умов за яких використання методу проектів буде ефективним . Зрозуміло, що на підставі коротких відповідей учнів важко судити про реальний рівень засвоєння ними знань. Групова форма організації контролю використовується в тих випадках, коли перевіряються підсумки навчальної роботи або хід її виконання частиною, групою учнів класу, що одержала певне завдання. При цьому питання ставляться перед групою, в їх вирішенні беруть участь учні, які працювали в складі даної групи, і обов'язково залучаються інші учні класу.При цьому використовується Форма оцінювання групової роботи, Форма оцінювання співробітництва Форму оцінювання мультимедійної презентації, індивідуальний контроль,самооцінювання учнівської роботи . В результаті використовується Форма оцінювання демонстрації портфоліо з персональної он-лайн бібліотекиз оцінювання проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Під час проекту вчитель визначає цілі відповідно до Програми, Держстандартів,відповідно до цього ставить завдання для дослідження. Щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, що базуються на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, підбирає основні запитання, створює опитувальник ,організаційну діаграму , З-Х-Д-таблицю та буклет 1 ,буклет 2 . Для того, щоб зацікавити, спонукати учнів до творчої роботи, виробити стійку мотивацію, вчитель демонструє вступну презентацію , яка вмішує в собі вище зазначені результати своєї діяльності . Під час роботи над проектом учні організовують анкетування, опитування, створюють діаграми ,працюють над бюлетнем 1, бюлетнем 2, бюлетнем 3, а результати своєї роботи організовують в учнівську презентацію , Діти активно використовують Інтернет:шукаютьілюстрації, шаблони. Пропонується учням використовувати план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні також використовують Форму оцінювання діаграми, Контрольний список вміння оцінювати творчу роботу,Форму оцінювання збору даних та їх інтерпретації, Форму оцінювання співробітництва, Форму оцінювання досліджень, взятих з електронної он-лайн бібліотеки. До закінчення створення презентацій потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам презентації зворотній зв’язок щодо покращення презентації. Потрібно надати можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надати час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Наташа Пархомова

Фах, навчальний предмет

педагог, вчитель Англійської мови

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Місто\село, район, область

м.Фастів

Контактні дані

n.parhomka на mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 02-06-2014 по 06-06-14

Місце проведення тренінгу

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5

Тренери

Одарич О.С., Семендяй О.М., Грищенко А. П.