Портфоліо Новікової Х.А.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:03, 20 серпня 2012, створена Kristinaxn (обговореннявнесок) (Повний План вивчення теми)

Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Сучасні способи моніторингу

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Електронні таблиці

Вік учнів, клас

7 клас, 11-12 років

Стислий опис

В даному проеті учні отримають відповіді на такі запитання: Що таке моніторинг? Чому на сьогоднішній день різного роду опитування набули такої великої популярності? Чи впливають результати опитувань на наше з Вами життя? Як за допомогою Microsoft office Excel побудувати власний рейтинг успішності? Які види моніторнгу популярні на сьогоднішній день? Де і для чого можна використовувати результати опитування, їх цінність? Як провести моніторинг? Які статистичні дані і за який період Вам потрібно мати, щоб побудувати запропонований особистий рейтинг успішності та класу в цілому в Microsoft Office Excel? А також самостійно проведуть моніторинг успішності власного класу.

Повний План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні навчаться розрізняти різні способи моніторингу, проводити моніторинг самостійно, при цьому використовуючи засоби електронних таблиць.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення використовуємо таблицю ЗХД та форми оцінювання. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, форми оцінювання, тести, контрольні роботи. Оцінюватимуться письмові роботи, презентації, виступи учнів. Використовуватиметься взаємо оцінювання, само оцінювання, оцінювання вчителем та батьками

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

На початку проекту вчитель показує презентацію проводить опитування з метою визначення навчальних потреб учнів. З‘ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватись на основі тестування, використання таблиць З-Х-Д, презентації вчителя. Учням пропонується заповнити таблицю «ЗХД». Вчитель ділить дітей на групи за допомогою жеребкування. У малих групах учні проводять розподіл ролей. 1. Учні проводять дослід, основна мета якого провести моніторинг успішності класи за минулі роки навчання. Дослід проводиться у формі опитування. 2. За допомогою вступної презентації учні знайомляться із своїми завданнями. Оцінюють свої реальні можливості роботи з комп’ютером. 3. При вивченні даної теми учні користуються Інтернетом для пошуку додаткової інформації про моніторинг, також шукають ілюстрації до власного майбутнього блогу. Створюють блоги для спілкування та для звітування про зроблену роботу. 4. Вчитель знайомить учнів з авторським правом показуючи їм презентацію про авторське право, з та правомірне використання джерел, з популярними пошуковими системами. Користуються ілюстраціями з Інтернету для створення презентації, та підбір матеріалу Вчителем здійснюється тестування учнів в он-лайн режимі. Учні можуть працювати над тестами створеними вчителем, а також можуть створювати їх самі і виставляти їх в Інтерне. Можуть створювати власні блоги, для спілкування з однолітками та взяття інформації з інших 5. Учні створють блог до даного проекту. Спочатку створюємо сценарій прикладу учнівського блоґу на папері, схематично зобразивши, яким буде кожен допис та яке оформлення матиме макет. Слідкуючим кроком є створення блогу на веб сайті.Це дасть можливість спілкуванню з однолітками та здійсненню дистанційного навчання оцінювання роботи в процесі роботи можна використовувати роботу в парах. 6. Час від часу учні здійснюють рефлексію для здійснення самооцінки. Обираю лідерів у групах, які в процесі роботи, через визначений вчителем час в електронному варіанті звітують про виконану роботу 7. Визначити переважаючий навчальний стиль. Врахувати отримані відомості щодо особливостей навчання різних учнів у моєму класі, допоможу навчатися учням з різними навчальними потребами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Новікова Христина

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

СЗОШ № 5

Місто\село, район, область

Хмельницька обл., м. Каи'янець-Подільський

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.08.2012-21.08.2012

Місце провведення тренінгу

Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5

Тренери

Ляхоцька Оксана Євгенівна