Відмінності між версіями «Портфоліо Нестеренко»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Повний План вивчення теми)
Рядок 26: Рядок 26:
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
  
https://docs.google.com/file/d/0B6isylZP8rrnRDNjczBYZFpaakk/edit План вивчення теми[http://www.example.com назва посилання]
+
[https://docs.google.com/file/d/0B6isylZP8rrnRDNjczBYZFpaakk/edit План вивчення теми]
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=

Версія за 15:38, 26 квітня 2013

[[



Назва проекту

Світ, в якому ми живемо.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Математика, навколишній світ, історія.

Навчальна тема

Письмове множення двоцифрового числа на одноцифрове.

Вік учнів, клас

8-9 років,3 клас

Стислий опис проекту

У цьому проекті учні 3 класу в ролі вчених та винахідників, журналістів виконують різноманітні завдання, що передбачають висунення та доведення гіпотез щодо алгоритму письмового множення двоцифрового числа на одноцифрове, аналізують та порівнюють з усним множенням двоцифрових чисел, дізнаються про природу числа. В кінці проекту створюють математичну газету «Як математика допомагає зрозуміти навколишній світ?» з використанням завдань на задану тему.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. Формування розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти самий оптимальний інструмент, що задовольняє конкретну потребу.

Опис оцінювання

      Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше  оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Множення двоцифрового числа на одноцифрове».
      Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену  форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів і вчителя

Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Множення двоцифрового числа на одноцифрове» Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Далі проводить обговорення наступних питань:

	Чи впливають на долю людини числа чи ні ? 
	Чим краще вимірювати удава? 
	Чи вірите ви в магію чисел?
	Які відомі казки пов’язані з числами?
	Що таке число? 
	Як записати та прочитати двоцифрове? трицифрове число? 
	Як помножити двоцифрове число на одноцифрове? 
	Чи завжди при множенні двоцифрового числа на одноцифрове в добутку ми отримуємо двоцифрове число?

Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні об’єднуються в три групи – вчені, історики і журналісти за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Вчені – досліджують, якою системою чисел ми користуємося зараз, яким методом можна помножити двоцифрове число на одноцифрове,чи завжди при множенні двоцифрового числа на одноцифрове отримують двоцифрове. Створюють презентацію. Роблять висновки. Історики – досліджують, як розвивалась система числення, захищають проект на захисті творчих робіт «Дослідник». Журналісти – створюють газету «Як математика допомагає людині зрозуміти навколишній світ?»

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Нестеренко Тетяна Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів, початкові класи

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа І-ІІІст. №1

Місто\село, район, область

місто Павлоград, Дніпропетровської області

Контактні дані

Pochatschkola

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

==ТРЕНІНГИ==]]