Відмінності між версіями «Портфоліо Назаренко Євгенії з теми: "Environmental Protection"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 47: Рядок 47:
  
 
Для оцінювання учнівських робіт створено: [https://docs.google.com/open?id=0B60YnXf0a7X-eDRUVHRLSDdxNlk Критерії оцінювання вікі статтей]
 
Для оцінювання учнівських робіт створено: [https://docs.google.com/open?id=0B60YnXf0a7X-eDRUVHRLSDdxNlk Критерії оцінювання вікі статтей]
 +
А також [https://docs.google.com/open?id=0B60YnXf0a7X-ZFZHVmZ2Z21MRE0 Форма оцінювання вікі статті]
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 10:10, 23 серпня 2012



Назва проекту

Care About the Environment

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, екологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Environmental protection

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис

Навчальний проект з англійської мови для учнів 9 класу с теми: «Охорона навколишнього середовища». Учні об’єднаються в групи, збирають інформацію щодо проблем захисту навколишнього середовища, шукають інформацію в Інтернеті, радяться з екологами. Виступлять зі своїми доповідями перед аудиторією.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні мають навчитися: Уміння розуміти зміст нескладних висловлювань. Уміння розуміти повний зміст висловлювання вчителя, учнів що стосуються особистісної, суспільної, професійної і освітньої сфер. Уміння розуміти основний зміст коротких простих повідомлень, оголошень, репортажів. Здобувати інформацію з коротких радіо та телепередач. Узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки. Уміння робити зв'язне повідомлення, використовуючи у разі потреби лексичні або зображувальні опори. Здобувати інформацію з оголошень, проспектів, меню, розкладів, брошур, коротких офіційних документів. Уміння без попередньої підготовки встановлювати і підтримувати спілкування із співрозмовником у межах визначеної тематики. Уміння користуватися комп’ютерними мережами і працювати з комп'ютерними системами різного призначення; застосовувати комп’ютерні засоби у проектній діяльності; адекватно добирати програмний засіб як інструмент пізнавальної діяльності. Усвідомлення можливостей використання комп’ютерних мереж і систем; можливостей комп’ютерного моделювання технічних засобів і процесів. Учні вмітимуть представляти свої уміння у вигляді презентацій, блогів, вікі-статтей. Учні демонструватимуть можливості ефективного співпрацювання у групі, з метою виконання та демонстрації завдання. Учні вмітимуть швидко шукати інформацію, та творчо її використовувати у вирішенні проблеми.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проектної діяльності вчитель розміщує на стенді тематику теми, що вивчається, а саме запитання за темою, номери домашніх завдань різнорівневого типу складності та деякі цікаві відомості з теми, основні положення та вимоги щодо створення власного портфоліо групи учнів, а саме презентації, буклету, реферату, повідомлення. Враховуючи вимоги стандартів, складаються критерії оцінювання майбутніх робіт(презентація, буклет, реферат, повідомлення), за якими відбувається контроль і самоконтроль в групах Навчальні потреби учнів учитель визначає за допомою "асоціативного куща"Асоціативний кущ.

За підсумками роботи кожної групи вчителями ведуться бланки контролю, де відзначаються своєчасність виконання роботи, правильність її виконання, логічність викладу і подачі інформації, джерела інформації, творчий підхід, вміння робити висновки, відповідність цілей результатами роботи. Контрольний список учнівської презентації

Це дозволяє своєчасно скорегувати роботу груп в потрібному напрямку і забезпечити зворотний зв'язок. Для виконання робіт учнями розроблені дидактичні матеріали. Після завершення роботи над проектом проводиться конференція, де заслуховуються виступи груп учнів з підсумками своєї роботи. Під час виступів оцінюється ораторське мистецтво, вміння аргументовано виступати перед аудиторією, вміння представляти результати візуальними способами, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід і т.д. В ході виступів групи демонструють результати своєї діяльності: презентації, публікації, реферати. Завершується проект колективної рефлексією і обговоренням питань: - Що вдалося і не вдалося зробити в даному проекті? - Які питання необхідно обговорити, чи розкрити в майбутніх роботах?

Для оцінювання учнівських робіт створено: Критерії оцінювання вікі статтей А також Форма оцінювання вікі статті

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні розробили опитувальник для однокласників

учнівська вікі-стаття "Проблеми довкілля і шляхи їх розв'язання"

Вчитель проводить об’єднання у групи та готує матеріал для жеребкування. Та учні працюють в групах при цьому у кожній групі своє завдання. - Учитель знайомить учнів з методом проекту . Учитель за допомогою асоціативного куща визначає рівень підготовки учнів до сприйняття нового матеріалу. Учитель показує вступну презентацію та з’ясовує навчальні потреби учнів. Учитель готує контрольні списки учнів, пропонує схеми виконання презентацій. - Учні готують презентацію по заданій темі.Презентація учнів - Учні використовують Інтернет - ресурси. Учитель повинен забезпечити відповідальне використання Інтернет ресурсів. - Учитель та учні використовують блог учителя для обговорення питань які виникають при вивчені теми. - Учитель просить оцінювати свої знання самостійно, та робити записи під час роботи, щоб учні могли контролювати своє розуміння матеріалу. - Учитель створює організацію дискусії, щоб з’ясувати як учні володіють зібраним матеріалом, та їхні навички оперуванням матеріалу. Після проведення дослідження учні готують до презентації та захисту результатів своєї роботи використовуючи критерії оцінювання. По завершенню проекту вчитель оцінює учнівські роботи, проводить письмову роботу аналізує відповіді учнів, щоб зрозуміти як вони засвоїли тему.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Євгенія Назаренко

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської мови; Англійська мова

Навчальний заклад

КЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького

Місто\село, район, область

м. Конотоп, Сумська область

Контактні дані

nazarenkoevgenija1989@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012 - 26.08.2012

Місце провведення тренінгу

м. Конотоп, Сумська обл. КЗОШ №7 імені Григорія Гуляницького

Тренери

Ніколаєнко С. П., Герасименко Н. В.