Портфоліо Мірзоєвої Ірини Віталіївни для учнів 7 класу з німецької мови за темою "Спорт в Україні"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:04, 17 грудня 2012, створена Mirzoeva (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Спорт в Україні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Німецька мова, історія, фізична культура, технології, основи здоров°я

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Спорт в Україні» виконувала з курсу німецької мови в 7 класі під час вивчення теми «Спорт». Під час підготовки даного проекту діти розширюють свої знання з теми, збагачують свій лексичний запас.Малими групами буде досліджено історію Олімпійських ігор.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми План впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом, а також Самоспрямування-нагадування та підказки. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування з геометрії учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учні представлять свої результати своїх досліджень у вигляді учнівського блогу. Інструктаж щодо опанування навичками використання блогу повинен щоденно бути включений у процес занять. Урок 1-3 Навчальна тема розпочинається з ознайомлення учнів з Ключовим запитанням «Що я знаю про спорт в Україні»Попросіть учнів подумати самостійно про запитання, а потім обговоріть їх відповіді. Запитайте, хто добровільно хоче поділитися своєю відповіддю з цілим класом. Методом мозкового штурму визначте можливі теми, які могли б мати відповідні набори даних. Проводиться мозковий штурм у створених групах та такими питаннями: Як часто ви вживаєте нездорову їжу? Як часто ви робите ранкову зарядку? Які види спорту популярні в Україні? Учні мають об’єднатися в малі групи ( від 3 до 5 в кожній) і обрати собі одну з тем для дослідження.

Урок 4-6.Зустріч з учнями для обговорення нових тематичних запитань: Що допомагає нам бути здоровим? Чи модно бути спортивним? Що означає бути всесвітньовідомим спортсменом? Групи учнів, відповідно до обраних тем , мають дослідити відповіді на тематичні запитання.Учні створюють два кінцеві продукти свого проекту, які включають відповіді на питання, а також тематичне запитання, яке було обговорене на першому занятті: Шо я знаю про спорт в Україні? Кожна група має створити блог Урок 7 - 9 Учні проводять дослідження користуючись Інтернетом та друкованими джерелами з своїх тем, консультуються з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорюють їх теми, пояснюють, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Приступають до створення блогу.

Урок 10 - 12. Учні завершують своє дослідження, застосовуючи свої знання. Учні закінчують створення блогу, оцінюючи його використовуючи форми для оцінювання. Учнівський блог роботи над проектом Презентація ідей проекту

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери