Портфоліо Мартинової Людмили Мелетіївни з теми " Роль художніх засобів та елементів фольклору в повісті М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять»"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Роль художніх засобів та елементів фольклору в повісті М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, українська мова, історія України, образотворче мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Про далекі минулі часи». М. Стельмах «Гуси-лебеді летять»

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

В даному проекті з української літературі з теми «М. Стельмах «Гуси-лебеді летять» беруть участь учні 7 класу. Під час роботи над проектом дітям пропонуються різні види діяльності: ретельне прочитання тексту повісті, самостійна робота з довідковою літературою та Інтернет-ресурсами, робота в групах та інші. Учні об’єднуються в 5 груп по 6 чоловік способом жеребкування. Кожна група має окреме завдання, яке виконує упродовж відведеного часу, а на останньому уроці презентують свою роботу аудиторії.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Знати про звичаї та традиції українського народу, з’ясувати роль художніх засобів та елементів фольклору в повісти, визначити головну ідею твору.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання роботи учнів упродовж виконання проекту вчитель організовує за допомогою різних форм. На початковому етапі роботи над проектом оцінюється вступне анкетування. На другому етапі роботи над проектом відбувається самооцінювання всіх учнів в кожній групі за допомогою Форми самооцінювання у навчанні та взаємооцінювання роботи учнів всередині групи за допомогою Форми взаємооцінювання у навчанні. На заключному етапі роботи над проектом оцінюється демонстрація мультимедійної презентації за допомогою Форми оцінювання вміння аргументувати.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні об’єднуються у п’ять груп по шість учнів у кожній ,об’єднання проводиться за завданнями, які виконує кожен з учнів . На першому етапі учитель пояснює зміст роботи над проектом, подає план роботи груп та список використання джерел. На другому етапі учні систематизують матеріал, готують інформацію,малюнки,портрети, ілюстрації,аудіо та відеозаписи для підготовки усної презентації та презентації на мультимедійній дошці. На останньому етапі учні підготовляють продукт роботи групи – це може бути буклет,брошура або презентація. В процесі роботи над проектом поза уроком члени кожної групи спілкуються між собою за допомогою електронної пошти. Під час спілкування учні діляться здобутою інформацією, допомагають один одному порадами щодо пошуку необхідної інформації, обробки, систематизації отриманих матеріалів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мартинова Людмила Мелетіївна

Фах, навчальний предмет

вчитель російської та української мови і літератури

Навчальний заклад

ОЗОШ № 113

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

Адреса ОЗОШ№113:м.Одеса, вул.Чорноморського козацтва,7 тел.723-32-16

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.-24.08.2012

Місце провведення тренінгу

ОЗОШ№113

Тренери

Желязкова Світлана Анатоліївна