Відмінності між версіями «Портфоліо Мартинової Людмили Мелетіївни з теми " Роль художніх засобів та елементів фольклору в повісті М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять»"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
Оцінювання роботи учнів упродовж виконання проекту вчитель організовує за допомогою різних форм. На початковому етапі роботи над проектом оцінюється  вступне анкетування.
 +
На другому етапі роботи над проектом відбувається самооцінювання всіх учнів в кожній групі за допомогою Форми самооцінювання у навчанні та взаємооцінювання роботи учнів всередині групи за допомогою Форми взаємооцінювання у навчанні. На заключному етапі роботи над проектом оцінюється демонстрація мультимедійної презентації за допомогою Форми оцінювання вміння аргументувати.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 16:07, 22 серпня 2012

Назва проекту

Роль художніх засобів та елементів фольклору в повісті М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, українська мова, історія України, образотворче мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Про далекі минулі часи». М. Стельмах «Гуси-лебеді летять»

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

В даному проекті з української літературі з теми «М. Стельмах «Гуси-лебеді летять» беруть участь учні 7 класу. Під час роботи над проектом дітям пропонуються різні види діяльності: ретельне прочитання тексту повісті, самостійна робота з довідковою літературою та Інтернет-ресурсами, робота в групах та інші. Учні об’єднуються в 5 груп по 6 чоловік способом жеребкування. Кожна група має окреме завдання, яке виконує упродовж відведеного часу, а на останньому уроці презентують свою роботу аудиторії.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Знати про звичаї та традиції українського народу, з’ясувати роль художніх засобів та елементів фольклору в повісти, визначити головну ідею твору.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання роботи учнів упродовж виконання проекту вчитель організовує за допомогою різних форм. На початковому етапі роботи над проектом оцінюється вступне анкетування. На другому етапі роботи над проектом відбувається самооцінювання всіх учнів в кожній групі за допомогою Форми самооцінювання у навчанні та взаємооцінювання роботи учнів всередині групи за допомогою Форми взаємооцінювання у навчанні. На заключному етапі роботи над проектом оцінюється демонстрація мультимедійної презентації за допомогою Форми оцінювання вміння аргументувати.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери