Портфоліо Луценко Тамари Степанівни з теми "Подорожуючи-пізнаємо світ "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:56, 20 червня 2013, створена Tomalts95 (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

Подорожуючи-пізнаємо світ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова та інформатика

Вік учнів, клас

8 клас,14 років

Стислий опис проекту

Учбовий проект " Travelling" проводиться в рамках теми " Дозвілля". Робота над проектом дозволяє розвивати комунікативні та загальнонавчальні навички. Учні вдосконалюють навички з аудіювання, читання, мовлення. Учні створюють мультимедійну презентацію, працюючи в двух групах: історики та аналітики. Практична значимість проекта складається з активізації комунікації англійською мовою, збір та аналіз інформації з теми у групах та демонстрація зібраного матеріалу з наступним обговоренням.

План вивчення теми

План вивчення теми План впровадження проекту

Оцінювання

Оцінювання проводиться в три етапи: на початку проекту проводиться роз’яснення методу проекту. Для цього діти ознайомлюються методом проектування заповнюють таблиці ЗХД, дізнаються та ознайомлюються з запропонованими вчителем Інтернет - ресурсами. На протязі роботи учасники записують нотатки в анкету «Поточного оцінювання проекту. Впродовж роботи учні проходять проміжне оцінювання та заповнюють анкету взаємооцінювання та анкету підсумкового оцінювання роботи. Інструментарій оцінювання включає: 1. Самоооцінювання; 2. Взаємооцінювання; 3. Оцінювання вчителем; [Форма оцінювання мультимедійної презентації. Середні класи] Взаємооцінювання Поточне оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Діяльність вчителя Вчитель пропонує учням ознайомитьсь зі змістом проекту, демонструє стартову презентацію,знайомить з методом проектів, роздає завдання групам. Учні обговорють презентацію,аналізують ключовий, тематичні питання проекту, пропонують свої ідеї. Вчитель виявляє готовність учнів до роботи в проекті за допомогою ЗХД. Для успішної работи пропонується план реалізації проекта. Учитель пропонує ученям работу в групах: історики та аналітики Учні використовують Інтернет -ресурси для пошука інформації Таблиця ЗХД Діаграма Діяльність учнів Презинтація вчителя Оформлення результатів у вигляді учнівського блогу Перед початком роботи учні ознайомлюються з методом проектів. Учні створюють дві навчальні групи «Аналітики» та «Історики». Кожна група знайомиться з вчительською стартовою презентацією, отримує набір завдань, які учні розподіляють між собою самостійно (збирають матеріал в мережі Інтернет, проводять дослідження розвитку транспорту та туризму у світі), ознайомлюються з вимогами до творчих робіт та нормами оцінювання. Результатом роботи кожного учня є мультимедійна презентація. Після цього група обговорює результати і створює спільний продукт (загальну презентацію). Презентація захищається і обговорюється на підсумковому занятті. Кожен з членів групи отримує оцінку від інших учасників(анкета взаємооцінювання додається). В результаті роботи ми одержуємо відповідь на ключове питання проекту.

MethodProjects.JPG
11.JPG














Відомості про автора

Луценко Тамара Степанівна


Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Ліцей інформаційних технологій

Місто\село, район, область

місто Олександрія

Контактні дані

tomalts95@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього". ЛІТ, м.Олександрія, Кіровоградська область, 17 - 29 червня 2013

Дати проведення тренінгу

17.06-29.06.2013рік

Місце проведення тренінгу

Олександрійський ліцей інформаційних технологій

Тренери

Чижик Олена Вікторівна