Відмінності між версіями «Портфоліо Ломакіної Тетяни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(ТРЕНІНГИ)
Рядок 99: Рядок 99:
 
Тренінг за програмою Intel-10 "Відкритий світ" в Дніпропетровській області
 
Тренінг за програмою Intel-10 "Відкритий світ" в Дніпропетровській області
  
25.03 - 29.03.2013 року
+
25.03 - 30.03.2013 року

Версія за 10:43, 29 березня 2013



Назва проекту

Health is above wealth.

Інформаційний буклет

Lomakina1.jpg Lomakina2.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, інформатика, основи здоров'я

Навчальна тема

Health and Body Care

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Проект розрахований на учнів 7 класу і відповідає навчальній темі«Охорона здоров’я» з предмету англійська мова. Проект спрямований на закріплення та систематизацію знань з теми, а також на розвиток умінь аргументовано відстоювати свою позицію в учбових дискусіях. В рамках проекту учні проаналізують приклади з життя та зрозуміють значущість здорового способу життя; зможуть висловити власну думку щодо поведінки та вчинків людей у різних життєвих ситуаціях; збиратимуть та систематизуватимуть необхідний матеріал. Основними видами діяльності учнів буде пошук інформації з різноманітних джерел, підручників, журналів, в тому числі і веб-ресурсів, аналіз зібраного матеріалу та складання правил здорового способу життя. Усі учні будуть об’єднані в три робочі групи: «Bad habits», « Healthy habits», та «Doctors» , кожна з яких буде працювати над одним з напрямків проекту. В групах можливо виокремити такі ролі як журналіст, спікер, дизайнер, науковець або аналітик. Кінцевим результатом діяльності учнів стає учнівська конференція, на якій учні будуть демонструвати свої мультимедійні презентації та публікації. Свої результати презентують батькам та одноліткам.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні зможуть: - знати, розуміти та оперувати лексичним мінімумом з теми; - застосовувати лексико - граматичні структури; - робити короткий переказ змісту почутого, побаченого, прочитаного повідомлення, що містить знайомий мовний і мовленнєвий матеріал; - коментувати зображене на малюнку або фото; - висловлювати певні емоції; - спонукати до дії (закликати, запропонувати); - ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, використовуючи діалоги різних типів; - активно застосовувати англійську мову; - використовувати адекватні матеріали для самостійного вивчення; - організувати опитування, виділити та порівняти результати; - демонструвати доброзичливе ставлення до співрозмовника, позитивне ставлення до здорового способу життя; - сформулювати та запропонувати рекомендації; - користуватися різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та обробки інформації, а також створення та передавання знань відповідній аудиторії. При підготовці і створенні презентації учні формують та вдосконалюють навички мислення високого рівня: аналізувати, компонувати, робити висновки, критикувати, ілюструвати, висовувати гіпотезу, організовувати, планувати, ранжувати, створювати схеми . Вони на практиці навчаються не тільки аналізувати громадські проблеми, але і активно формувати суспільну думку та шукати стратегії та шляхи вирішення проблем навколо себе. Працюючи в групах, учасники проекту вчаться аналізувати готові роботи та створювати нову публікацію. Вчаться стисло подавати інформацію для публікацій. Розвивають вміння виділяти головне та робити висновки. Учні отримують початкові вміння працювати в середовищі Microsoft Publisher.

Опис оцінювання

На початку проекту за допомогою вступної презентації та бесіди з дітьми, вчитель проводить актуалізацію знань та оцінку первинного досвіду учнів з теми. Тема проекту презентується батькам та учням за допомогою буклету (стор.1) (стор.2), завдяки мозкової атаки учні обговорюють тему. В ході анкетування «ARE YOU HEALTHY?» учні виявляють свій рівень здоров’я. Заповнюють перший та другий стовпчики таблиці З-Х-Д,заповнюють організаційну діаграму. Учні об’єднуються в групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту,контрольні списки групової роботи ,форми самооцінювання. За допомогою форм оцінювання оцінюються кінцеві продукти учнівської діяльності.Контрольні списки оцінювання надаються учням на початку проектної діяльності, форми самооцінювання,форми взаємооцінювання групової роботи використовуються в середині проекту. В ході роботи над проектом вчитель веде спостереження за роботою дітей в групі. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті. Після завершення роботи над проектом проводиться учнівська конференція, де учні презентують свої результати проектної діяльності Приклад учня, проводиться самооцінка та взаємооцінка роботи над проектом.

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ломакіна Тетяна Григорівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель іноземної мови (англійська,німецька)

Навчальний заклад

Середня загальноосвітня школа №2 загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів

Місто\село, район, область

м. Новомосковськ, Дніпропетровська область

Контактні дані

7-96-46, takalomak@gmail.com

Про мене

Вчитель вищої категорії,викладаю англійську мову.

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ

Тренінг за програмою Intel-10 "Відкритий світ" в Дніпропетровській області

25.03 - 30.03.2013 року