Портфоліо Лашук Алла

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Бюджет сім'ї

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - Я у світі, допоміжні - математика, інформатика.

Вік учнів, клас

4 клас, 9-10 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 4 класу на тему "Бюджет сім'ї". 1 група "Економісти" :1) Досліджують та ознайомлюють інших учнів класу з поняттями "сімейний бюджет", "доходи", "витрати сім'ї", 2) Розглянути структуру сімейного бюджету. 2 група "Аналітики": 1) Збирають та аналізують матеріали з теми дослідження, 2) Виконують оформлення готової роботи у вигляді презентації. 3 група "Математики": 1) Узагальнюють запропоновані аналітиками дані, 2) Складають задачі, 3) Проводять необхідні обчислення та пояснюють хід розв'язку іншим учням".

План вивчення теми (вставити файл)

https://drive.google.com/drive/u/0/my-drive

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Перед початком роботи над проектом, діти проходять анкетування для з’ясування рівня знань з цієї теми. Потім учні переглядають вчительську презентацію, яка є засобом актуалізації опорних знань або ж поглибленням матеріалу. Під час роботи над проектом діти проводитимуть дослідження, аналізуватимуть дані, покращать вміння працювати в команді. Також створений документ для фасилітації дітей. Також учням розроблена інструкція про безпечний інтернет та "Як створити презентацію PowerPoin/ Створений мною, учнівський приклад, учні матимуть змогу переглянути, подивитися структуру презентації, які елементи обов’язково повинні бути, що можна додати свого, задавати уточнюючі запитання. Я думаю, що діти створять новий, оригінальний, цікавий продукт.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя полягає в організації проекту, продумування теми, термін проекту, об`єднання дітей в групи та визначення завдань для кожної групки. Також створення анкетування, вчительської презентації, тестування - на початку роботи над проектом. У ході роботи, створення критеріїв оцінювання, інструменту для поточного оцінювання, документів для фасилітації та інструкцій, щоб полегшити роботу дітей. Учні в групках працюють над завданнями.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка

Місто\село, район, область

Місто Чернігів

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

5 вересня - 15 грудня 2017 р.

Місце проведення тренінгу

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т. Г. Шевченка

Тренери

Наталія Стрілецька