Портфоліо Кучугурної Наталії Анатоліївни для учнів 7 класу з англійської мови за темою "Традиційна англійська кухня "British food"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:13, 4 грудня 2013, створена Кучугурна Наталя (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Традиційна англійська кухня. British food.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

  • учні 7 класу
  • 13-14 років

Стислий опис проекту

Був час (XVIII ст), коли англійська кухня ще широко визнавалася усією Європою. Але потім ситуація змінилася: ведучі позиції в кулінарії перейшли до інших європейських країн. Але чи так погана англійська кухня насправді? Знавці, наприклад, говорять, що «вона набагато краще, ніж слава про неї». Те, як часто і коли саме протягом дня їдять британці не схоже на звички інших європейців. Прокинувшись уранці та й випивши першу на цей день чашку чаю (early morning tea), вони організовують «легкий сніданок» (breakfast). Зазвичай він готується досить рано і усвідомлюється як окремий прийом їжі. У проміжку між 12.00 та 14.00 настає час, так би мовити, повновагого сніданку (lunch). Потім суто британський звичай — неодмінне чаювання, що влаштовується між 15.00 і 18.00. Що стосується обіду, то його називають то dinner, то supper залежно від того, коли він відбувається: о 19.00 або 23.00. «Легкий сніданок» по-англійськи — це обсмажені скибочки хліба з апельсиновим джемом, чай або кава, плюс яєчня з беконом, сосиски, порідше (рідка вівсяна каша на молоці) або пластівці з яких-небудь злаків і апельсиновий сік. Ранковий чай близько 11.00 називається elevenses. До нього додається смачне печиво. Ланч, як правило, складається з сендвічів. Але не менш традиційно відвідування в цей час дня якогось заклади швидкого обслуговування, де британці поглинають черговий hot-dog або fish in chips (рибне філе в сухарях, полите соусом) з смаженою картоплею й маринованими овочами. Традиційний англійський чай о 17.00. Майже завжди супроводжується scones і muffins. Scones — кулясті коржики — їх ріжуть навпіл, як піту, і мажуть маслом або густими вершками, мuffins — маленькі кекси. Однак якщо замовити повний чай (full tea), то нерідко замість солодощів до нього можна отримати кілька маленьких «клубних сендвічів» з огірком і сметаною, із зеленню і соліннями. Влаштовуючи собі о 18.00 грунтовну трапезу, широка публіка воліє її називати не обідом, а знову-таки (high tea).

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

 Вчителі постійно збирають неформальну і формальну інформацію про те, як вчаться їх учні. Вони перевіряють тести і письмові завдання, стежать за роботою в малих групах, спостерігають за учнями у процесі роботи у структурованих і неструктурованих видах діяльності. Ця інформація  потрібна для різних цілей, починаючи з бесід з батьками, закінчуючи виставленням оцінок за засвоєння вимог програм. Проте, коли вчителі систематично збирають достовірну інформацію щодо навчання учнів і ефективно її використовують, вони зможуть допомогти їм розвинути навички мислення та покращити якість навчання.

Оцінювання – звичайна процедура для сучасної школи. Зазвичай воно здійснюється традиційними способами. Поряд з цим існує велика кількість різноманітних варіантів оцінювання, які більше відповідають педагогічним потребам вчителів і навчальним потребам учнів. Існують такі види оцінювання як формуюче та підсумкове. Оцінювання, що здійснюється на початку вивчення теми і постійно в ході навчання, називається формуючим оцінюванням.

 Хоча формуюче оцінювання дає вчителям і учням уявлення про їх успіхи під час роботи над темою, на певному етапі у багатьох учителів виникає необхідність зробити звіт про успішність учнів за наслідками окремо взятого проекту або теми. Учні теж хочуть і повинні знати, наскільки успішно вони справилися з проектом чи засвоїли тему. Такий спосіб оцінювання після завершення теми або проекту, називається підсумковим оцінюванням.

Систематичне використання формуючого оцінювання веде до виникнення ситуації, в якій учні не лише отримують корисну інформацію про власні навчальні досягнення, але й активно беруть участь у процесі усвідомлення потреби набуття знань та навичок. Формуюче оцінювання є компонентом особистісно-орієнтованого навчання.

 Ефективне використання формуючого оцінювання та реального застосування особистісно-орієнтованого навчання – формування нової культури, орієнтованої на учня, вимагають підтримки на кожному рівні.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Metod priektiv 1 kus.jpeg
Metod priektiv 2 kus.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кучугурна Наталя Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель іноземної мови (німецької, англійської) та зарубіжної літератури

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери