Відмінності між версіями «Портфоліо Кучерявої О.А.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Контактні дані)
Рядок 46: Рядок 46:
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
. : 0974567447
+
Красінських 1
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 22:33, 14 листопада 2014


Назва навчальної теми

Народні свята. Підготовка і участьу відзначенні народних зимових свят.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, історія, народознавство.

Вік учнів, клас

8 - 9 років, 3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

На початку проекту учні обговорюють тему та основні питання, переглядають та обговорюють презентацію вчителя, працюють з таблицями ЗХД, створюють «Асоціативний кущ » по темі, об’єднуються в групи за тематикою(за бажанням). Протягом виконання всього проекту використовуються ЗХД схеми, що дає можливість актуалізувати уже набуті знання, вивчити навчальні потреби, а наприкінці проекту особисті досягнення учнів. Виявлення поточного рівня знань учнів з теми, що вивчається, здійснюється за допомогою усного опитування кожної академічної години, а також під час консультацій. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. За допомогою методу План оцінювання учні оцінюють власний прогрес чи регрес, роблять самооцінку власної та спільної роботи. Організовуються зустрічі-консультації, мета яких забезпечення зворотного зв’язку, отримання пропозицій, допомогти із плануванням наступних кроків. Надаю можливість учнів ознайомитися з думками, пропозиціями інших, виділяю час та допомагаю виправляти чи редагувати вже створений продукт. Кожна група отримує: - Поради для мотивації роботи над проектом. - Таблиця ЗХД. - Пам’ятку авторське право учням. - Контрольний список для створення презентації - Контрольний список оцінювання вебсайту Після виконання проекту група його презентує в класі. Оцінюється продукт проекту, групова робота, відбувається само- та взаємооцінка. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на Ключові питання.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План реалізації

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж роботи над проектом постійно. Оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів у вигляді ТестівКонтрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту . Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми учнів за допомогою відповідей на Основні запитання до вивчення теми. Проведення мозкової атаки на початку завершального етапу роботи над проектом дає можливість визначити, чи розуміють учні основні поняття та їх властивості,які вони застосували в своїй роботі. Відповіді учнів на Ключове запитання надає відомості про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проектах з тім,що вони повинні засвоїти згідно Державного стандарту. Якщо учні працюють в малих парах,вклад кожного вони можуть оцінювати самостійно пройшовши Анкетування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність вчителя: На початку роботи над проектом вчитель показує вступну презентацію Народні свята,блог, готує список довідникової літератури та посилання на відповідні сайти,складає рекомендації щодо використання при дослідженні даної теми[1] ,проводить початкове тестування і тестування наприкінці роботи над проектом за схемою З-Х-Д,формулює критерії оцінювання проекту. Вчитель розробляє і надає інструкції до роботи з ’ютером ,інструкції до роботи над проектом,поради планування роботи.

Діяльність учня: Під час проекту учні діляться на групи,кожна група або окремі учні ,які виконують відповідні ролі. Реалізація проекту: І етап. Мотиваційний: постановка проблеми,формування навчальних цілей. Подивится вхідну презентацію. ІІ етап. Формування творчих груп. Вибір певної ролі. Обговорення плану роботи,можливих джерел.Cтворення публікації. ІІІ етап. Творча діяльність: Відвідування віртуального музею народних святкувань.Свої дослідження учні заносять у журнал досліджень за певним шаблоном. ІV етап. Перевірка знань,якими оволоділи учні. Впровадження діяльності виконати за відповідним планом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Кучерява

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Місто\село, район, область

м. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області

Контактні дані

Красінських 1

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

3 листопада - 11 листопада 2014 року

Місце проведення тренінгу

Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Тренери

Шмалюк Надія Миколаївна