Портфоліо Курової Тетяни Сергіївни за проектом "Хто в Україні не був - той дива не бачив"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

=Основні навчальні предмети= англійська

Вік учнів, клас

7 клас, 12 - 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Розвиток туризму в Україні суттєво впливає на різні сфери української економіки, і є одним із найбільш перспективних напрямків структурної перебудови країни.Тож наше завдання - обрати найдивовижніші куточки України та знайти спосіб зацікавити іноземних туристів.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту роздаю учням таблицю ЗХЯД, учні заповнюють з учителем три стовпчики таблиці. Пропоную учням подивитись учительську презентацію,-презентацію основних питань роботи над проектом, після чого об'єднуємось у групи. Група географів та група істориків отримують завдання створити презентації семи див України.Впродовж роботи діти складають опитувальник , для визначення рівня знань про Україну учнями школи. Наприкінці роботи над проектом я повертаюсь до таблиці ЗХЯД. Учні разом із учителем заповнюють останній стовпчик таблиці. Презентують для оцінювання створені презентації та блог - форма для оцінювання блогу, форма для оцінювання презентації

Публікація

Публікація

Опитувальник

Форма мережевого опитування

Діяльність учнів та вчителя

Етап 1. Презентація проекту вчителем. Учні ознайомлюються з планом вивчення теми об’єднуються в групи – географи, історики та складають план дій. Учні проводять опитування "найбільш визначні місця України". На основі опитування роблять рейтинг найпривабливіших місць України.

Етап 2. - Групи знаходять у глобальній комп’ютерній мережі Інтернет та інших джерелах відомості про обрані визначні місця;

- зібрану інформацію учні спільно вивчають та опрацьовують; - створюють англійську рекламну презентацію України та викладають на створений блог; - опрацьовують результати мережевого опитувальника; - використовують документ підготовлений для фасилітації.

Етап 3. Учні аналізують результати проведеної роботи, описують висновки на блозі.

Етап 5. Захист проектів у вигляді презентацій та блогу. Блог учнів http://uchnigym.blogspot.com/

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Курова Тетяна Сергіївна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Синельниківська міська гімназія

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 18 березня - 30 березня 2013

Тренери

Безуглова Наталія Миколаївна