Відмінності між версіями «Портфоліо Кудь Лариси з теми "Країна моди і кохання"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 36: Рядок 36:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Початком роботи над проектом є знайомство учнів з методом проектів, навичок 21 століття,для цього використовується [https://docs.google.com/file/d/0B4Sa_YSWi1tDdXc5ejVrTEdjaUU/edit буклет1] [https://docs.google.com/file/d/0B4Sa_YSWi1tDYWY0ZElseFhkbmM/edit буклет2]. Навчальна тема розпочинається з ознайомленням  учнів з ключовим питанням «Чи хотів би ти жити у Франції?» Учні думають над питанням самостійно,а потім обговорюють відповіді. Потім оголошується наступне питання. Для збору даних обговорюються друковані та електронні ресурси. При вивченні теми учні використовують дослідження в 9-11 класах. Потім роблять [https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tVfbSh2dJxZpgXrhgB1wqIIqAnVtKdWpjqpE1U6oUvY/edit#gid=1798776739 діаграму] дослідження. Щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, запроваджується таблиця  З-Х-Д, організаційну діаграму та відповідають  на питання опитувальника. Для кращого розуміння учнями теми, доцільно провести учительську презентацію, яка розкриє зміст. Протягом всього проекту учні ведуть журнал досліджень. Вони представляють результати досліджень у вигляді інформаційного бюлетеня та учнівських презентацій.
+
Початком роботи над проектом є знайомство учнів з методом проектів, навичок 21 століття,для цього використовується [https://docs.google.com/file/d/0B4Sa_YSWi1tDdXc5ejVrTEdjaUU/edit буклет1] [https://docs.google.com/file/d/0B4Sa_YSWi1tDYWY0ZElseFhkbmM/edit буклет2]. Навчальна тема розпочинається з ознайомленням  учнів з ключовим питанням «Чи хотів би ти жити у Франції?» Учні думають над питанням самостійно,а потім обговорюють відповіді. Потім оголошується наступне питання. Для збору даних обговорюються друковані та електронні ресурси. При вивченні теми учні використовують дослідження в 9-11 класах. Потім роблять діаграму дослідження. Щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, запроваджується таблиця  З-Х-Д, [https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tVfbSh2dJxZpgXrhgB1wqIIqAnVtKdWpjqpE1U6oUvY/edit#gid=1798776739 організаційну діаграму] та відповідають  на питання опитувальника. Для кращого розуміння учнями теми, доцільно провести учительську презентацію, яка розкриє зміст. Протягом всього проекту учні ведуть журнал досліджень. Вони представляють результати досліджень у вигляді інформаційного бюлетеня та учнівських презентацій.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 17:09, 31 жовтня 2014


Назва навчальної теми

Французька мова . Тема  :Франція,великі міста Франції

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Французька мова. Тема: Франція,великі міста Франції. Дотичні предмети: історія, географія, образотворче мистецтво.

Вік учнів, клас

9 клас 14 – 15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Дана тема вивчається в 9 класі. На неї розраховано 5 годин. Під час вивчення учні знайомляться з географічним положенням країни,мову якої вивчають,працюють над мапою світу, дивляться слайди по підтемах. Вчаться наносити ескіз країни на мапу світу. Окремі учні роблять презентації по підтемах: 1. Історичні пам’ятки Парижу. 2.Париж- студентське місто. 3.Франція – центр світової моди. 4.Культурний центр світу. 5.Париж, оспіваний піснями.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

план впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При оцінюванні я буду враховувати знання учнів з попередніх років по даній темі. Також буду враховувати само оцінювання учнів та взаемооцінювання. Учні будуть писати реферати,виступати з презентаціями Складати карти та графіки. Також запланована контрольна робота з даної теми. Звітні роботи учнів оцінюються за допомогою форми оцінювання Портфоліо. Оцінюються також виконані роботи учнів, результати яких занотовуються в журнал досліджень.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Початком роботи над проектом є знайомство учнів з методом проектів, навичок 21 століття,для цього використовується буклет1 буклет2. Навчальна тема розпочинається з ознайомленням учнів з ключовим питанням «Чи хотів би ти жити у Франції?» Учні думають над питанням самостійно,а потім обговорюють відповіді. Потім оголошується наступне питання. Для збору даних обговорюються друковані та електронні ресурси. При вивченні теми учні використовують дослідження в 9-11 класах. Потім роблять діаграму дослідження. Щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, запроваджується таблиця З-Х-Д, організаційну діаграму та відповідають на питання опитувальника. Для кращого розуміння учнями теми, доцільно провести учительську презентацію, яка розкриє зміст. Протягом всього проекту учні ведуть журнал досліджень. Вони представляють результати досліджень у вигляді інформаційного бюлетеня та учнівських презентацій.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лариса Кудь

Фах, навчальний предмет

Вчитель французькоі мови,французька мова

Навчальний заклад

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Місто\село, район, область

м.Фастів, Київська область

Контактні дані

fastiv14 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

27.10.2014 - 31.10.2014

Місце проведення тренінгу

Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Тренери

Грищенко А.П., Семендяй О.М.