Відмінності між версіями «Портфоліо Коршун Ніни з теми "Леся Українка.Життєвий і творчий шлях"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
(не показано 14 проміжних версій цього учасника)
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://docs.google.com/file/d/0BwPmx84fG0iTMzJFRHRGc0lkODQ/edit?usp=sharing План вивчення теми]
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
При вивченні теми «Леся Українка» використовуюься різні методи та інструменти оцінювання.
 
При вивченні теми «Леся Українка» використовуюься різні методи та інструменти оцінювання.
Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі , відслідкувати прогрес учнів у навчанні, забезпечувати зворотній зв'язок’,оцінювати мислення та продукти учнівської діяльності, його представлення та відображати навчальний цикл Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її) та створюють асоціативний кущ. Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів.  До того, як учні почнуть працювати над міні-проектом зі створення блогу, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм  добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту.  
+
Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі , відслідкувати прогрес учнів у навчанні, забезпечувати зворотній зв'язок’,оцінювати мислення та продукти учнівської діяльності, його представлення та відображати навчальний цикл Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над [https://docs.google.com/file/d/0BwPmx84fG0iTdllXUDZlVjRDSkU/edit таблицею З-Х-Д] (поступово заповнюють її) та заповнюють [https://docs.google.com/file/d/0BwPmx84fG0iTdFN4VndQRThRLW8/edit?usp=sharing асоціативний кущ]. Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів.  До того, як учні почнуть працювати над міні-проектом зі створення блогу, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм  добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту.  
Коли учні працюватимуть у малих групах над створенням вікі-статті для того ,щоб поділитися з іншими своїми здобутками та знаннями, вони  використовують Контрольний список для публікації, який допомагає їм створювати таку публікацію, яка відповідає вимогам. Оскільки це груповий проект, учні використовуватимуть форми взаємооцінювання  та самооцінювання. Коли проект буде завершено, учні пройдуть опитування щодо вивченого.
+
Коли учні працюватимуть у малих групах над створенням вікі-статті для того ,щоб поділитися з іншими своїми здобутками та знаннями, вони  використовують Контрольний список для публікації, який допомагає їм створювати таку публікацію, яка відповідає вимогам. Оскільки це груповий проект, учні використовуватимуть форми взаємооцінювання  та самооцінювання. Коли проект буде завершено, учні пройдуть [https://docs.google.com/forms/d/1CDwGL_hRUqLi3MRbDFuRkxcJr4gZmc165aXp9PEkhy8/viewform опитування] щодо вивченого.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
[[Учнівська Вікі-стаття "Життя Лесі Українки у датах"]]
+
 
 +
На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання , проводить бесіду:запитує, що на їхню думку та демонструє [https://docs.google.com/file/d/0BwPmx84fG0iTUUdPREU2WFVFUzg/edit?usp=sharing стартову учительську презентацію]. Учні індивідуально заповнюють таблицю СХД. Учитель обговорює з класом тематичні проекти та ставить завдання для дослідження. Учні об’єдналися у малі групи для виконання завдань:
 +
*1 група  біографи досліджують життя та творчість Л.Українки та створюють [[Учнівська Вікі-стаття "Життя Лесі Українки у датах"|вікі-статтю]]
 +
*2 група публіцисти досліджували ліричні твори Л.Українки та створили [http://lesyalir.blogspot.com/ блог].
 +
*3 група редактори досліджували твір [https://docs.google.com/file/d/0BwPmx84fG0iTU3k5Mk5jR3hUZlk/edit?usp=sharing «Лісова пісня»] та з’ясовували чому цей твір називають феєрією.
 +
Кожна група , отримавши завдання, планує свою діяльність за допомогою вчителя,здійснює пошук в інтернеті ,ознайомлюється  з і нструктажем вчителя та закону авторських прав .При цьому використовуються графічні схеми,контрольні списки, розкадування.Учитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить нотатки, занотовує хід обговорення, розв’язування поставлених завдань, допомагає учням у спільній роботі та сприяє формуванню навичок ХХі ст. у навчанні.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Ніна Коршун
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
Українська мова та література
  
 
+
==Навчальний заклад==  
==Навчальний заклад==
+
Охтирська загальноосвітня вечірня (змінна)школа ІІ-ІІІ ступенів
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
м. Охтирка, Сумської області
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
ninicemen@gmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=
Рядок 40: Рядок 49:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
18.02.2013-24.02.2013
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 м.Охтирка
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
[[Користувач:Герасименко Наталія|Герасименко Наталія Вікторівна]]
 +
 +
[[Наконечна Людмила Миколаївна]]
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Поточна версія на 13:49, 22 лютого 2013


Назва навчальної теми

Леся Українка. Життєвий ітворчий шлях

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Укаїнська література,історія

Вік учнів, клас

15 -17 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні групуються в невеликі групи. Обговорюють дану тему. Діляться своїми думками з даної теми.Збирають інформацію про життєвий шлях Лесі Українки .Учні узагальнюють інформацію про життєвий шлях Лесі Українки у блозі, презентаці, вікі-статті,який описує їх у групові проекти розроблений та впроваджений план та деякі додаткові факти.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми «Леся Українка» використовуюься різні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учасникам проекту поставити навчальні цілі , відслідкувати прогрес учнів у навчанні, забезпечувати зворотній зв'язок’,оцінювати мислення та продукти учнівської діяльності, його представлення та відображати навчальний цикл Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її) та заповнюють асоціативний кущ. Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над міні-проектом зі створення блогу, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Коли учні працюватимуть у малих групах над створенням вікі-статті для того ,щоб поділитися з іншими своїми здобутками та знаннями, вони використовують Контрольний список для публікації, який допомагає їм створювати таку публікацію, яка відповідає вимогам. Оскільки це груповий проект, учні використовуватимуть форми взаємооцінювання та самооцінювання. Коли проект буде завершено, учні пройдуть опитування щодо вивченого.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання , проводить бесіду:запитує, що на їхню думку та демонструє стартову учительську презентацію. Учні індивідуально заповнюють таблицю СХД. Учитель обговорює з класом тематичні проекти та ставить завдання для дослідження. Учні об’єдналися у малі групи для виконання завдань:

  • 1 група біографи досліджують життя та творчість Л.Українки та створюють вікі-статтю
  • 2 група публіцисти досліджували ліричні твори Л.Українки та створили блог.
  • 3 група редактори досліджували твір «Лісова пісня» та з’ясовували чому цей твір називають феєрією.

Кожна група , отримавши завдання, планує свою діяльність за допомогою вчителя,здійснює пошук в інтернеті ,ознайомлюється з і нструктажем вчителя та закону авторських прав .При цьому використовуються графічні схеми,контрольні списки, розкадування.Учитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить нотатки, занотовує хід обговорення, розв’язування поставлених завдань, допомагає учням у спільній роботі та сприяє формуванню навичок ХХі ст. у навчанні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ніна Коршун

Фах, навчальний предмет

Українська мова та література

Навчальний заклад

Охтирська загальноосвітня вечірня (змінна)школа ІІ-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

м. Охтирка, Сумської області

Контактні дані

ninicemen@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.02.2013-24.02.2013

Місце проведення тренінгу

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 м.Охтирка

Тренери

Герасименко Наталія Вікторівна

Наконечна Людмила Миколаївна