Портфоліо Клименко Галини Володимирівни з теми "Мати - це найдорожче для кожної людини"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:40, 20 квітня 2016, створена ALINA (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

«Мати - це найдорожче для кожної людини»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 7 класу, в якому діти з"ясовують своє відношення до матері, як до найріднішої і найголовнішої людини в житті кожного. Під час реалізації проекту учні будуть проводити дослідження, опрацьовувати художнві твори присвячені матері; з"ясують для себе значення слів "мати", "батьківщина",зроблять підбірку творів художнього мистецтва, у яких відображено образ матері і батьківщини. Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу їх на громаду. Вони досліджують обрану тему та визначать план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення та презентують свої результати цільовій групі з місцевої спільноти (батькам, одноліткам, громаді). Проведуть загальношкільну акцію до Дня матері, в якій презентуватимуть розроблений проект, організують виставку творів художнього мистецтва, які відображають своє ставлення до матері як святині для кожної людини.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На першому етапі роботи для повторення відомостей про творчість В.Симоненка учні заповнюють таблиці «З-Х-Д». для визначення напряму проекту складають план, використовують Контрольний список планування проекту. Учні здійснюють само- та взаємоконтроль під час роботи в групі (використовують Контрольний список співробітництво), пошуку та обробки інформації (Форма оцінювання збору даних та їх інтерпретації) та під час виконання дослідницької роботи (Контрольний список процесу дослідження). Для створення звіту проектної роботи учні використовують Форму оцінювання звіту дослідницької роботи. На заключному етапі під час підготовки до захисту проектів учні використовують Контрольний список для усного виступу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проектної діяльності учні для повторення відомостей про творчість В. Симоненка заповнюють таблиці «З-Х-Д». учитель демонструє вступну презентацію. За допомогою вікторин та контрольних запитань учні об'єднаються у групи. Учитель спрямовує роботу груп, задає основні запитання. Для визначення напряму проекту кожна група складає план, для самооцінки використовує Контрольний список планування проекту. Учні здійснюють пошук, збір та обробку інформації, розподіляючи між собою обов'язки, здійснюють само- та взаємоконтроль під час роботи в групі – використовують Контрольний список співробітництво. Під час пошуку інформації використовують Форму оцінювання збору даних та їх інтерпретації та Контрольний список процесу дослідження. В позаурочний час за допомогою електронної пошти учні обмінюються думками один з одним та надсилають учителеві попередні варіанти проектних робіт. Вчитель переглядає аналізує та надсилає їм відповіді. Вказує на те, що необхідно доопрацювати або переробити. Учні готують звіт у формі твору, публікації або презентації, для самооцінки використовуючи Форму оцінювання дослідницької роботи.


На останньому уроці проходить захист проектних робіт, до якого учні готуються, використовуючи Контрольний список для усного виступу. Учні завершують заповнення таблиці «З-Х-Д», проводять рефлексію. Вчитель підсумовує роботу груп, виставляє та коментує оцінки

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери