Відмінності між версіями «Портфоліо Кладька Івана з теми: "Сім чудес Рівненщини"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 5: Рядок 5:
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
  
=Стислий опис проекту (''скопіювати з Плану'')=
+
=Стислий опис проекту=
 +
Даний навчальний проект розрахований для учнів 10-го класу. Предмет - історія.  Тема  8 «Історія рідного краю». Під час реалізації проекту учні навчаться аналізувати та систематизувати отримані знання про визначні пам»ятки рідного краю, визначати головне та складати план виконання роботи, прогнозувати майбутні події на основі отриманих досліджень, створювати блог  та доповнювати його новими ідеями, співпрацювати з однокласниками, аналізувати дані та отримувати результати для надання відповідей на тематичні запитання, вирішувати проблеми та приймати рішень по своїй проблемі. Результатом роботи учнів у означеному проекту буде підготовка та випуск [http://koperozero.blogspot.com/ блогу] для учнів, батьків, туристів «7 чудес Рівненщини».
  
 
=План вивчення теми=
 
=План вивчення теми=

Версія за 13:09, 28 березня 2014

Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Даний навчальний проект розрахований для учнів 10-го класу. Предмет - історія. Тема 8 «Історія рідного краю». Під час реалізації проекту учні навчаться аналізувати та систематизувати отримані знання про визначні пам»ятки рідного краю, визначати головне та складати план виконання роботи, прогнозувати майбутні події на основі отриманих досліджень, створювати блог та доповнювати його новими ідеями, співпрацювати з однокласниками, аналізувати дані та отримувати результати для надання відповідей на тематичні запитання, вирішувати проблеми та приймати рішень по своїй проблемі. Результатом роботи учнів у означеному проекту буде підготовка та випуск блогу для учнів, батьків, туристів «7 чудес Рівненщини».

План вивчення теми

План проекту

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Навчальні цілі

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель пропонує батькам буклет, в якому мотивує доцільність саме цієї теми за методом проекту. Вчитель організує, координує, надає поради щодо виконання проекту. На першому уроці вивчення теми вчитель демонструє учням презентацію, яка допомагає звернути увагу до даної проблеми. На початку діти заповнюють вхідне тестування ЗХД та асоціативний кущ. Результати оцінювання діяльності учнів розміщує в журналі оцінювання. Учитель пропонує батькам дати згоду на створення електронної скриньки та розміщення своїх матеріалів у мережі Інтернет. Учні пишуть лист авторам матеріалів на сайтах з проханням використати їхні матеріали для своєї роботи. В результаті роботи учитель використовує опитувальник і визначає відповіді учнів за допомогою зведеної діаграми відповідей учнів. Це допомагає швидко, ефективно і, насамперед, об’єктивно оцінити знання учнів до початку виконання проекту та безпосередньо в процесі його розробки. Учні досліджують яким чином розташування природних об’єктів впливає на інфраструктуру регіону. Чи можна архітектурні споруди віднести до списку чудес Рівненщини. Де можна знайти твори мистецтва, які можна віднести до чудес Рівненщини і чи варто взагалі звертати на них увагу. Яким чином найпрекрасніші та найвеличніші місця та об’єкти на Рівненщині сприяють розвитку туризму нашого краю. 1-ша група «Географи», вивчають природні «чудеса» Рівненщини. Розвивають вміння та навички швидкого орієнтування у великій кількості інформації, що надходить да них з різних джерел. 2-група «Архітектори» досліджують архітектурні пам’ятки: замки, церкви тощо. 4-та група «Краєзнавці» знаходять та вивчають «чудеса» мистецтва Рівненщини, що спонукає їх до розширення та поглиблення власної культури та творчості. 4-та група «Пошуковці» визначають та досліджують які місця на Рівненщині най-най…». Учні сворюють та ведуть блог, у якому діляться враженнями від імені європейського туриста, який приїхав на Рівненщину, щоб ознайомитися з її «Чудесами». Таким чином вони легко діляться інформацією, яка їх зацікавила і вступають в обговорення. Вчитель пропонує учням форми оцінювання творчості, креативності мислення. Учні зістрічаються з психологом, соціальним педагогом, педагоги-організатором. На протязі роботи над проектом учні отримують підтримку засобами учительської презентації, яка використовується як засіб для фасилітації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кладько Іван Васильович

Фах, навчальний предмет

Учитель інформатики

Навчальний заклад

Озерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

Україна, с. Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл. вул. Шкільна 2, 34331

Контактні дані

Email: koperozero@ukr.net, koperozero@gmail.com.ua, koperozero@meta.ua. тел: 0(3634)4-16-28 моб. +380685147143 Веб-сайт: shkolaozero.at.ua

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24 - 28 березня 2014 року

Місце проведення тренінгу

Рівненський обласний інститут післядипломної освіти вчителів

Тренери

Надія Манько, Тетяна Орлова